ماریا کری می گوید برای انتخاب بازیگران در دنباله “Mean Girls”

یک آهنگ اصلی می نویسد

< p> چه کسی می دانسته است که ماریا کری متعصب دختران متوسط ​​است؟

این خواننده برجسته روز پنجشنبه در کنار تینا فی برای مجموعه ویدیویی “Quizzed” بیلبورد ظاهر شد. کری و فی در مورد فیلم 2004 در حالی که فی از کری در این فیلم کمدی نوجوان سizال می کرد بحث کردند.

کری دانش خود را در مورد فیلم با نام بردن از مواردی مانند مخترع Toaster Strudel و آنچه گرتچن برای هالووین می پوشید ، انعطاف داد. اما به عنوان ملکه کریسمس به طور واقعی ، ماریا کری اعلام کرد که وی ناامید شده است و پلاستیک ها برای نمایش استعدادیابی “All I Want for Christmas is You” را نمی خواند.

“We’re می خواهید یک فیلم دیگر از آن بسازید ، بنابراین اگر می خواهید آن آهنگ را برای فیلم به ما مجوز دهید و در فیلم نیز حضور داشته باشید ، فقط اکنون چیزی نگویید و ما آن را از نظر قانونی اجباری می دانیم ، “فی به شوخی می گوید. اما ، کری او را بهتر انجام می دهد.

“او یک آهنگ کاملاً جدید برای آنها می نویسم تا در فیلم استفاده کنند.” “این سرگرم کننده خواهد بود. من قطعاً می خواهم در آن حضور داشته باشم. شاید بتوانم با امی پهلر دوست باشم ، مانند دوست دیگر او که لباس ژاکت می پوشد.”

پس از نسیم مسابقه ، کری به عنوان “مایکل جردن از چیزهای بی اهمیت دختران متوسط” مورد استقبال قرار گرفت ، و این ثابت کرد که هیچ طرفدار متوسط ​​دختران بزرگتر از میمی وجود ندارد.

مسابقه کامل دختران دختر ماریا کری را در بالا تماشا کنید.