T-Boz نام Drake ، TI و Nelly را به عنوان هنرمندانی که پس از مرگ چشم چپ پشت TLC را پشت کردند

TLC یک گروه افسانه ای است که یکی از جذاب ترین داستانهای عقب مانده صنایع است. با این حال ، طبق گفته یک سوم گروه ، T-Boz ، صنعت پس از مرگ نابهنگام لیزا “چشم چپ” لوپس به عمل چند پلاتینی پشت کرد.

طی مصاحبه اخیر با Hollywood Unlocked ، T-Boz اظهار داشت که به نظر می رسد این صنعت گروه را ترک می کند ، سپس فقط از او و چیلی تشکیل می شود. وی گفت: “کل صنعت به ما روی آورد.” “همه”. علی رغم اینکه از سوی همسالان خود شک می شود ، او استعدادهای موسیقی و هدایای خود را حفظ کرد که در وهله اول او را در گروه قرار داد. T-Boz اضافه كرد كه دفاتر جلو در LaFace Records مخصوصاً شروع به دادن شانه سرد به آنها پس از عبور چشم چپ كردند. وی سپس به یادآوری زمانی پرداخت که وی و چیلی در حال آماده سازی برای اجرای VH1 Super Bowl Bliss در سال 2014 بودند. از نظر وی ، این کنسرت بازتابی از نحوه نگاه صنعت به گروه بود. T-Boz در حدود 4 دقیقه مصاحبه گفت: “آن کنسرت استرس زا ترین کنسرت شلوغ بود ، اما در نهایت بهترین کنسرت بود.” وی در ادامه توضیح داد که چگونه نلی و دریک ، از عوامل اجرای نمایش ، در آخرین لحظه بیرون کشیدند.

“وی ادامه داد:” [نلی] مانند “من باید موهایم را کوتاه کنم”. “دریک ، او بیرون کشید. ما تازه OVO Fest او را انجام داده بودیم. او مثل” من نمی دانم ، من روی عملکردم کار می کنم “… T.I.Health.

اگرچه از چیلی و T-Boz برای اجرای برنامه در OVO Fest Drake دعوت شده بودند ، اما خواننده احساس می کند Drizzy ، Nelly و Tip سعی می کنند از یکدیگر فاصله بگیرند زیرا در مورد آینده گروه مطمئن نبودند.

“بعضی اوقات من تعجب می کنم که آیا شما نمی دانید آیا می خواهید” یکشنبه رایگان سوکا “را که در کنار ما ایستاده است نگاه کنید ، زیرا ممکن است تمام شده باشد.” “یا اگر واقعاً” حقیقت را می گفتی “. که فکر می کنم اولین چیز بود. “

با وجود این ، TLC و نلی از آن زمان رابطه کاری برقرار کردند. این گروه اقدامی در تور مشترک عنوان اصلی نلی و فلو ریدا در سال 2019 بود.

گفتگوی کامل T-Boz را با Hollywood Unlocked در بالا مشاهده کنید.