دمی لواتو پس از صلح با مسائل مربوط به خوردن در گذشته ، بدن خود را در آغوش می گیرد

-lovato “class =” ff-og-image-inserted “>

دمی لواتو لحظه ای جشن گرفت تا بداند که در مسیر رسیدن به مثبت بودن بدن تا کجا پیش رفته است و تشخیص می دهد که از خود-عشق و قدردانی تازه یافته خود برخوردار است.

خواننده / ترانه سرا روز جمعه با دو عکس سلفی به اینستاگرام رفت و در زیرنویس درباره چگونگی رشد ناامنی های گذشته صحبت کرد. وی همچنین نشان داد که چگونه با مسائل مربوط به غذا خوردن در گذشته صلح کرده است.

“در حقیقت سرگرم کننده است: من هرگز مشاعره نداشتم تا زمانی که شروع به خوردن آنچه می خواستم کردم”. “همه زندگی من از tittaayyys کوچک من متنفر بود و سپس هنگامی که در نهایت من اجازه می دهد تا از مسائل مربوط به غذا خوردن من ، من کتابهایی که من می خواستم !!! ??” او زیرنویس عکس. “این هیچ سوتین فشار آور یا مشاغل مشکی نیست! همه این من هستم! و شما می دانید چه چیزی ، آنها نیز تغییر خواهند کرد !!! و من با آن خوب خواهم بود !!”

لوواتو با ترغیب دیگران به پذیرفتن تغییراتی که بدن آنها متحمل می شود ، ادامه داد و گفت که وقتی ما تلاش خود را برای کنترل همیشه متوقف کنیم ، بدن ما همان کاری را انجام می دهد که قرار است انجام دهد. “اما بگذارید این یک درس باشد. بدن ما هنگامی که تلاش برای کنترل آنچه برای ما انجام می دهد را رها کنیم ، آنچه را که به آن پیشنهاد می شود انجام خواهیم داد. اوه کنایه … ? آیا شما تجربه مشابهی داشتید که با مسائل غذایی خود صلح کنید ؟؟ دوست دارم بشنوم !!! “

دمی لواتو در گذشته با اختلالات خوردن نبرد طولانی داشته است ، که از آن زمان برنده شده است. مردم استناد کردند که در طی مصاحبه اخیر با Zane Lowe ، Lovato در مورد سفر خود به اینجا صحبت کرده است. شخصی در این سیاره وجود دارد ، اما هنوز چیزی علمی از نظر شما ناقص است. ” “من باید راه سخت را یاد بگیرم.”

همچنین