طبق گزارشات ، منطق 226،000 دلار در کارت Pokémon

کاهش یافت hezar-دلار-در-نادر-کارت-عکس “class =” ff-og-image-inserted “>

کودک درونی منطق قابل درک است.

به گفته TMZ ، خواننده رپ تازه بازنشسته اکنون صاحب نادر است کارت چاپ Charizard Pokémon ، که طبق گزارشات وی در حراج زنده به قیمت 226،000 دلار خریداری کرده است. شرکت سرمایه گذاری کارتهای تجاری CardHops اعلام کرد که این یک خرید رکوردشکن است ، زیرا “بالاترین فروش کارت شناخته شده است”.

Logic روز شنبه با ارسال یک توییت به لوگان پل جمع کننده کارت پوکمون ، نشان داد که وی برنده حراج Charizard شده بود.

اما این تنها مورد اضافه شده به مجموعه Logic در این هفته نبود. این هنرمند اهل مریلند روز جمعه با حضور در شبکه های اجتماعی جعبه ست پایه پوکمون را که به قیمت 23000 دلار خریداری کرده بود به نمایش می گذارد. و حدس بزنید این شامل چه مواردی است. یک کارت کمیاب Raichu و Charizard دیگر.

منطق بعد از ظهر شنبه در یک پست اینستاگرامی علاقه خود را به کارت های Pokémon توضیح داد. وی گفت که از کودکی عاشق سریال بود اما هرگز توانایی تهیه کارتها را نداشت. اما اکنون که او سکه ای در بانک دارد ، بیش از حد تمایل به سر و صدا دارد.

او نوشت: “وقتی کودک بودم ، کاملا پوکمون را دوست داشتم اما توانایی پرداخت کارتها را نداشتم.” “من به یاد می آورم که حتی سعی کردم کارتهای غذایی را برای آنها عوض کنم و اکنون به عنوان یک بزرگسال که هر پنی را پس انداز کرده است ، لذت بردن از چیزی را که من از کودکی دوست داشتم اکنون به عنوان یک مرد بزرگسال مانند خرید یک قطعه از چیزی است که من هرگز نمی توانست داشته باشد ، این به ماده مربوط به تجربه نیست. “

همچنین

88801100011088 8 رپر اخیراً بازنشسته ، کارت – چاپ اول Charizard – را در اینستاگرام نشان داد: “این مربوط به مطالب مربوط به تجربه نیست.”