ویدئو مشترک SZA برای آهنگ جدید “Hit Different” f / Ty Dolla Sign

طرفداران SZA برای تعطیلات آخر هفته تعطیلات یک سورپرایز خوشایند دریافت کردند.

خواننده ترانه TDE پنجشنبه شب با قطعه جدید خود “Hit Different” با علامت Ty Dolla با تولید توسط The Neptunes . اما این همه ماجرا نیست ، SZA همچنین ویدیوی رسمی این آهنگ را که با نام تولدش Solána کارگردانی کرده منتشر کرد. تصویری SZA را در مکان های مختلف ، مانند یک زمینه خالی در حالی که با رنگ قرمز پوشانده شده است ، نشان می دهد. داخل انباری که توسط حیوانات سفید مزرعه احاطه شده است. و یک حیاط خلوت ، جایی که Ty Dolla و گروهی از رقصندگان پشتیبان به او پیوستند. در اواخر ویدئو ، ما یک SZA بیکینی پوشیده را مشاهده می کنیم که در مقابل دیواری که با ضایعات چوب پوشانده شده است ، روی اسب پومل زانو زده است.

اگرچه ممکن است کمی تصادفی به نظر برسد ، ویدئو چشمگیر است و کاملاً با ضبط صاف و آرام جفت می شود.

می توانید “Hit Different” را از طریق YouTube در بالا تماشا کرده و آن را پخش جریانی کنید در Apple Music و Spotify.

در ماه ژانویه ، SZA آلبوم سال دوم خود را اعلام کرد – پیگیری Ctrl برای سال 2017 – امسال می رسد. اگرچه او “طرف دیگر” را با جاستین تیمبرلیک در ماه فوریه منتشر كرد ، SZA در جبهه موسیقی نسبتاً ساكت بود. او اخیراً > بیان کرد ناامیدی از تأخیر آلبوم دوم خود ، اما بعداً مشخص کرد که موسیقی “گروگان” نیست.

“Don” وی در توئیتی با اشاره به رئیس ترنس “پانچ” هندرسون ، رئیس برچسب TDE ، گفت: “هیچ کس نیازی به آزادی من ندارد. من گروگان نیستم و موسیقی من نیز نیست! من با اختلاف نظر مخالف هستم.” “… او هرگز من را اشتباه راهنمایی نکرده و من به وقت خدا اعتماد دارم … باید آن را یاد بگیرم * * paaatience paaaatience صبر یک فضیلت است.”

SZA همچنین با Zane Lowe در New Music Daily Apple Music ارتباط برقرار کرده است صحبت کردن در مورد آهنگ غافلگیرکننده.

“من در مغزم در مورد آنچه می خواستم ابتدا بگویم ، آنچه ابتدا می خواستم انرژی را بیاورم و واقعاً واقعاً در حال شنا بودم – من فقط تلاش کردم که بیش از حد فکر کنم و SZA در مورد این ترانه گفت: “من فقط می خواستم به مردم چیزی بدهم که فقط احساس شور و نشاط کند زیرا من چیزهای زیادی دارم که فقط با نگه داشتن آن کار را تمام کردم.” “بنابراین مثل اینکه من حتی نمی دانم هر یک از شکلهای آن یا هر کدام از آنها شکل می گیرد اما من فقط آن را نگه داشته ام و این ابتدای من است که فقط تمام افکارم را بیرون می کشم. من نمی توانم نگه دارم به چیزهایی روی می آورم ، زیرا برای همیشه از هر روز می ترسم. اینگونه هستم. حتی امروز نیز با مادر گریه می کردم ، زیرا مدت زیادی است که چیزی نریخته ام و فقط احساس اضطراب می کنم و مانند خرد کردن … نمی توانم توضیح دهم که چگونه این احساس به من احساس می شود. گاهی اوقات من به اندازه کافی قوی هستم که فقط چیزی را رها کنم و سپس دو هفته می گذرد و دیگر دیگر قدرت ندارم. ”

وی همچنین گفت که کار با چاد هوگو و فارل در پیست “عالی” بود. در زیر مصاحبه Apple Music SZA را بررسی کنید.

< کنار کلاس = "کنار-پانل">