Lil Durk ویدئو را برای تک آهنگ جدید “The Voice”

به اشتراک می گذارد durk-armando-esteves2 “class =” ff-og-image-inserted “>

همانطور که انتظار می رفت ، < a target = "_ blank" href = "https://www.complex.com/tag/lil-durk"> لیل دورک پنجشنبه شب رکورد مورد انتظار “The Voice” خود را تحویل داد ، اتفاقی که افتاد مصادف با 6ix9ine TattleTales انتشار .

آهنگ در پاشنه دورک و 6ix9ine در مبادله آنلاین گرم شده که ادعا می کنند هفت رقمی دریافت کرده اند پیشنهاد می کند تا به ترول یکدیگر ادامه دهید. دورک گفت که اردوگاه 6ix9ine می خواست 3 میلیون دلار به او بپردازد تا اختلافات خود را ادامه دهد ، احتمالاً برای اهداف تبلیغاتی. با این حال ، 6ix9ine ادعا می کند که 5 میلیون دلار به او پیشنهاد شده است تا دورک را بخواند و توجه بیشتری به آلبوم آینده دورک داشته باشد. “یک کار بیشتر از یک تلاش کامل بود.

این آهنگ تقریباً چهار ماه پس از آزاد کردن دورک Just Cause Y’all Waited 2 آلبوم ، و فقط چند هفته پس از سقوط او خود آهنگ” حالا بخند بعداً گریه کن “ با دریک. دورک اخیراً درباره برنامه Drizzy صحبت کرده است با کمپلکس ، و ادعا کرد که آنها دارای رکوردهای مشترک بیشتری در خرک هستند.

وی در مورد مسیر مشترک گفت: “بله ، این تنها مورد نیست.” “این تنها مورد نیست. من آن را رها خواهم کرد.”

هنوز در مورد اینکه انتظار می رود رپر نژاد شیکاگو LP بعدی خود را کنار بگذارد خبری نیست. در حالی که منتظر اطلاعات بیشتر هستیم ، می توانید “The Voice” را اکنون در Apple Music و Spotify پخش کنید. دورک همچنین یک ویدیو موسیقی برای این آهنگ به اشتراک گذاشت که می توانید آن را از بالا تماشا کنید.

< div class = "page-tail-newsletter page-tail-newsletter - music-newsletter">

<کنار کلاس =" کنار-پنل ">