به اشتراک می گذارد durk-armando-esteves2 “class =” ff-og-image-inserted “>

همانطور که انتظار می رفت ، < a target = "_ blank" href = "https://www.complex.com/tag/lil-durk"> لیل دورک پنجشنبه شب رکورد مورد انتظار “The Voice” خود را تحویل داد ، اتفاقی که افتاد مصادف با 6ix9ine TattleTales انتشار .

آهنگ در پاشنه دورک و 6ix9ine در مبادله آنلاین گرم شده که ادعا می کنند هفت رقمی دریافت کرده اند پیشنهاد می کند تا به ترول یکدیگر ادامه دهید. دورک گفت که اردوگاه 6ix9ine می خواست 3 میلیون دلار به او بپردازد تا اختلافات خود را ادامه دهد ، احتمالاً برای اهداف تبلیغاتی. با این حال ، 6ix9ine ادعا می کند که 5 میلیون دلار به او پیشنهاد شده است تا دورک را بخواند و توجه بیشتری به آلبوم آینده دورک داشته باشد. “یک کار بیشتر از یک تلاش کامل بود.

این آهنگ تقریباً چهار ماه پس از آزاد کردن دورک Just Cause Y’all Waited 2 آلبوم ، و فقط چند هفته پس از سقوط او خود آهنگ” حالا بخند بعداً گریه کن “ با دریک. دورک اخیراً درباره برنامه Drizzy صحبت کرده است با کمپلکس ، و ادعا کرد که آنها دارای رکوردهای مشترک بیشتری در خرک هستند.

وی در مورد مسیر مشترک گفت: “بله ، این تنها مورد نیست.” “این تنها مورد نیست. من آن را رها خواهم کرد.”

هنوز در مورد اینکه انتظار می رود رپر نژاد شیکاگو LP بعدی خود را کنار بگذارد خبری نیست. در حالی که منتظر اطلاعات بیشتر هستیم ، می توانید “The Voice” را اکنون در Apple Music و Spotify پخش کنید. دورک همچنین یک ویدیو موسیقی برای این آهنگ به اشتراک گذاشت که می توانید آن را از بالا تماشا کنید.

< div class = "page-tail-newsletter page-tail-newsletter - music-newsletter">

<کنار کلاس =" کنار-پنل ">

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان