6ix9ine آلبوم Sophomore “TattleTales”

را ارائه می دهد جریان “class =” ff-og-image-inserted “>

یکی از قطبی ترین چهره های هیپ هاپ دوباره با موسیقی جدید بازگشته است.

نیمه شب جمعه ، 6ix9ine استودیوی دانشجویی دوم خود را راه اندازی کرد آلبوم TattleTales ، اولین پروژه کامل خود را از زمان آزادی زندان او در ماه آوریل. رپر بروکلین افت در یک ویدیوی اینستاگرام را که ماه گذشته در شیکاگو ضبط شد تأیید کرد.

“او گفت:” ما فقط در شیکاگو فرود آمدیم و همه اینها. “یو ، من اعلامیه بزرگی برای y.all دریافت کردم. من آلبوم را در 4 سپتامبر رها می کنم. TattleTales ، آلبوم. فکر می کنم قاتلان ، حمله کنندگان اینجا تمام شده اند. سعی کنید نگه دارید it down… بیایید به همه سربازان احترام بگذاریم. “

این پروژه 13 تایی دنبال تعدادی از آزادی های بعد از زندان از 6ix9ine است ، از جمله “GOOBA” ، “” Punani “،” YAYA “و به گفته خود TROLLZ “ با حضور نیکی میناژ. همزمان با انتشار آلبوم ، 6ix9ine با ویدیوی رسمی “TUTU” همراه با Blac Chyna بازی کرد.

می توانید موارد بصری بالا را بررسی کرده و TattleTales را اکنون در همه سیستم عامل های مهم گوش دهید.

TattleTales سرویس های پخش جریانی را فعال کنید همان شب آهنگ “The Voice” ساخته لیل دورک. رپرها کمتر از یک هفته قبل دوباره گوشت گاو خود را سلطنت کردند و ادعا کردند که هر کدام به میلیون ها نفر برای ادامه اختلافات خود پیشنهاد کرد به عنوان یک تبلیغ تبلیغاتی. 6ix9ine گفت اردوگاه دورك می خواست 5 میلیون دلار به او بپردازد تا این هنرمند نژاد شیكاگو را لغو كند و دورك ادعا كرد تیم 6ix9ine پیشنهادی 3 میلیون دلاری را پیشنهاد كرده است.

<کنار کلاس =" کنار-پنل ">