Swae Lee ، Tyga و Lil Mosey برای آهنگ جدید “Krabby Step”

پیوستند

Swae Lee ، Tyga و Lil Mosey به تازگی برای آخرین آهنگ خود” Krabby Step “متصل شده اند که قرار است در موسیقی متن فیلم آینده Nickelodeon به نمایش درآید ، فیلم باب اسفنجی: اسفنج در حال اجرا.

برای ضبط ، من آهنگی را که برای نمایش / فیلم بچه ها تنظیم شده باشد ، از زمان اجرای افسانه ای آهنگ مضمون دنی فانتوم از سوی DJ D-Wrek ، نشنیده ام. Swae Lee و Tyga با استفاده از نسخه کمی تغییر یافته از ابزار کلاسیک Spongebob ، به طور مشروع از روی ضرب آهنگ سر می خورند ، در حالی که Lil Mosey برای اضافه کردن ملودی بیشتر در آهنگ هاپ می کند.

این آهنگ نه تنها برای فیلم Nickelodeon ، اما همچنین به عنوان چیزی که می توانید بسیار کم اهمیت را از حرمت هدفون خود بیرون بیاورید در حالی که منتظر سفارش غذا هستید. قبل از انتشار آهنگ ، Swae Lee به اینستاگرام رفت تا تصویری از او را در کنار پاتریک در یک ویدیو موسیقی برای آهنگی که هنوز منتشر نشده است ، به اشتراک بگذارد.

واضح است که SpongeBob این کار را انجام داده است از “سرگرمی” مسیری طولانی را طی کرده اند ترانه. شما می توانید آخرین آهنگ Swae Lee ، Tyga و Lil Mosey “Krabby Step” را از موسیقی متن فیلم The SpongeBob Movie: Sponge on the Run down گوش دهید.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">