2 پیوند Chainz با مولات برای آهنگ جدید “Quarantine Thick”

2 Chainz به تازگی با رپ همکارش در آتلانتا ، Mulatto ارتباط برقرار کرده است تا آهنگ جدید خود را به نام “Quarantine Thick” ارائه دهد که ممکن است آلبوم آینده او باشد “به من کمک کن خدا”. Chainz قبل از انتشار برای توهین به آهنگ جدید به توییتر رفت.

همانطور که از نامش پیداست ، Chainz و Mulatto “ضخامت قرنطینه” را به تمام دستاوردهای خود اختصاص می دهند در حالی که ما مجبور به قرنطینه شدن خود هستیم. ، هم فیزیکی و هم موارد دیگر. این آهنگ همچنین برای هر صحنه صحنه ای که هر زمان قرنطینه به نظر برسد ساخته شده است.

جدا از این آهنگ جدید ، 2 Chainz همچنین خود را در ریمیکس آخرین آهنگ Kanye West “نه نه نه” یافت. تأمین انرژی بسیار مورد نیاز برای آن در شعر خود ، Chainz به پیشنهاد ی برای ریاست جمهوری و اینکه چرا از همه درام ها دور مانده است پرداخته است.

2 Chainz اخیراً بسیار متمرکز به نظر می رسد و این احتمالاً به این دلیل است که او برای انتشار پروژه بعدی خود آماده می شود. Chainz در حالی که آن را با Complex خرد می کرد ، در مورد روند فکر کردن در مورد نام آلبوم صحبت کرد.

“بنابراین خداوند مرا کمک کن” دو معنی برای من دارد. “بدیهی است که این سوگندی است که مردم هنگام حضور در یک دفتر عالی می خورند. و بنابراین برای من ، یکی از سوگندهایی که دوست دارم امسال بدهم ، مخصوصاً از آنجایی که ما در چنین سال آشفته ای لعنتی بوده ایم ، این است که از آن شوهر ، پدر ، دوست ، نوازنده و هنرمند بهتری در سراسر هیئت مدیره بیرون بیایید. اما در عین حال ، بنابراین کمکم کنید خدا می تواند مانند یک تهدید باشد. مانند ، من می دانم که من یکی از بدترین ها هستم برای انجام این کار ، “پس خدایا به من کمک کن.” این دو معنی دارد تا به مردم بفهماند که شما باید کمی نگران باشید. “

2 Chainz همچنین در جبهه سیاسی متمرکز شده است ، و به چندین هنرمند و مشاهیر دیگر در فراخوان مشترک خود برای رای دادن مردم پیوسته است ، البته به روش منحصر به فرد خودش.

در زیر به 2 آهنگ جدید Chainz “Quarantine Thick” با حضور مولاتو گوش دهید.