اولین نمایش: لوئیس دانفورد فاجعه خشونت جوانان را به “تسویه حساب” لندن “

” کاهش می دهد

فاجعه خشونت جوانان از طریق صفحه نمایش دیده می شود یا از دور می خوانید ، می تواند یک مفهوم انتزاعی ، یک آمار دور به نظر برسد – اما برای بسیاری از آنها یک واقعیت روزانه ممکن است وسوسه شوید که آن را به سادگی خشونت باند بنویسید ، اما برای افراد بی گناه بسیار آسان است که قربانی شرایط شوند ، همانطور که لوئیس دانفورد ، ترانه سرا در اولین آهنگ دلخراش خود ، “Requiem London” به ما یادآوری می کند.

این ترانه توسط Jakwob تولید شده است ، داستان وخیم تر شدن مشکل لندن در رابطه با جرم چاقو است و به برخی از عواملی که ما را به بحران کنونی سوق داده است اشاره دارد. بی علاقگی دولت ، تقسیمات اجتماعی ، اقتصاد ناکام و کمبود فرصت های شغلی تنها برخی از دلایلی است که وی مطرح می کند. آنچه منجر به آن می شود نسلی ناراضی است که هیچ چیز برای زندگی ندارد ، و تلاش می کند تا در یک محیط خصمانه رو به رشد حرکت کند.

ویدئو پس از پیگیری گروهی از دوستان نوجوان ، موضوع را به سطح فردی می رساند که یکی یکی طعمه تصادفی تکان دهنده می شوند. همانطور که آوازهای دردناک دانفورد در ملودی شکننده پیانو به اوج خود می رسند ، چهار دوست را می بینیم که فقط یک نفر باقی مانده و تنها چیزی از برنامه های تدفین برای شرکت به تنهایی او مانده است.

“این در واقع اولین بار بود آهنگی که من همیشه نوشتم “، دانفورد توضیح می دهد. “به طور عجیبی الان بیشتر از وقتی که آن را نوشتم احساس می شود مربوط به من است. من در حدود شانزده یا هفده سالگی آن را درباره افرادی که با آنها روبرو شدم و چیزهایی که در لندن بزرگ می دیدم نوشتم.”

همچنین

را تماشا کنید