افست نشان می دهد که او در میان طلاق از کاردی بی “استرس” داشته است: “دلم برای MRS تنگ شده است. WAP

-با اتهامات جبران پس از تقلب “class =” ff-og-image-inserted “>

به نظر می رسد عادت های قدیمی به سختی می میرند. بعد از اینکه کاردی بی درخواست طلاق از افست کرد ، به نظر می رسد که او آرزوی همسرش را دارد.

افست در پستی در اتاق سایه احساسات خود را فاش کرد. ویدئویی که توسط مرکز شایعات مشهور منتشر شد ، نشان داد که افست از طرفداران می خواهد انتخاب کنند چه رنگی باید موهای خود را رنگ کند. وقتی یکی از طرفداران زیر پست TSR اظهار نظر کرد که او استرس نشان می دهد ، افست با پاسخ داد ، “من دلم برای MRS تنگ شده است. WAP …. او را برای من بخوان اما خصوصی”.

این اولین بار نیست افست عشق بی حرکتی خود را به کاردی در میان جدایی آنها منتقل کرده است. او به عنوان هدیه تولد زودهنگام ، تابلویی را به کاردی هدیه داد که تولد او را تبریک می گوید ، اما از طرف دختر 2 ساله آنها ، کولتور ، خطاب کرد.

کاردی در اوایل ماه گذشته روشن کرد که دلیل اینکه او می خواهد جدا از شوهرش عمدتا اختلافات آشتی ناپذیری بود.

“او گفت:” دلیل طلاق من به خاطر هیچ یک از آنها نیست که قبلاً اتفاق افتاده است. این به دلیل تقلب نیست. ” “من تازه از بحث و جدال خسته شدم. از دیدن چیزهایی چشم به چشم خسته شدم. وقتی احساس می کنی دیگر فقط یکسان نیست ، قبل از اینکه فریب بخوری ، ترجیح می دهم فقط آنجا را ترک کنم.”

وی همچنین در توییت های از زمان حذف شده گفت که اگرچه آنها اختلافات مختلفی دارند ، اما او همچنان می خواهد با او احترام رفتار شود.

“او یک آدم خبیث نیست ، مرد بدی نیست” ، “او را به هواداران کشید و” ست “را کشید.” اگر شما از او خوشتان نیاید ، من به او نمی دهم. شما به پدر فرزندم بی احترامی نخواهید کرد. من گریه شما را در مختصر [Kulture] سیلی خواهم زد. “