مظنون در تیراندازی مرگبار پادشاه ون

متهم شد

پلیس جورجیا قاتل مظنون پادشاه فون را که اوایل روز جمعه در مرکز شهر آتلانتا به ضرب گلوله کشته شد دستگیر کرد.

بر اساس گزارش آتلانتا ژورنال قانون اساسی ، مقامات روز شنبه اعلام کردند که برای تیموتی لیکس 22 ساله ، که اکنون به اتهام قتل جنایی متهم است ، حکم بازداشت به دست آورده اند. سخنگوی پلیس آتلانتا گفت که محل خروج لیکس در بازداشت پلیس در بیمارستان گرادی بود ، جایی که وی به دلیل اصابت گلوله تحت درمان است.

“مارلا ژان روکر” سخنگوی پلیس آتلانتا گفت: “با این دستگیری قتل بنت بسته شد”.

گزارش شده است که کینگ فون – نام قانونی Dayvon Bennett – در بیرون سالن قلیان آتلانتا مورد اصابت گلوله قرار گرفت حدود ساعت 3 صبح ، پس از درگیری در پارکینگ. مقامات می گویند این درگیری به سرعت به تیراندازی تبدیل شد و در نتیجه چندین زخمی و کشته به وجود آمد. گفته می شود که کینگ فون یکی از دو نفری بود که در این درگیری کشته شدند ، در حالی که چهار نفر دیگر به دلیل جراحات در بیمارستان بستری شدند. در ابتدا گزارش شد که این تیراندازی سه کشته برجای گذاشت. با این حال ، مقامات از همان زمان روشن کرده اند که وضعیت شخص سوم در وضعیت وخیمی است.

هویت سایر قربانیان فاش نشده است.

اندکی پس از تیراندازی ، APD تأیید کرد که افسران هنگام درگیری بیرون از سالن قلیان ، و آنها پس از شلیک به مهمانی ها نزدیک شدند.

“این درک ماست که Dayvon Bennett ، ملقب به کینگ وون در جریان تیراندازی امروز صبح است و کشته شد و ما شاهد شایعات هستیم در حال گسترش است که نشان می دهد وی توسط مأموران APD مورد اصابت گلوله قرار گرفته و کشته شده است “، یک نماینده APD روز جمعه به مجتمع گفت. “در این زمان ، محققان ما معتقدند آقای بنت در جریان تیراندازی اولیه بین دو گروه از مردان ، قبل از پاسخ پلیس و تلاش برای جلوگیری از تیراندازی ، مورد اصابت گلوله قرار گرفت. علاوه بر این ، آقای بنت در محل واقع نبود ، اما به محل رسید کمی بعد از تیراندازی ، از طریق وسیله نقلیه شخصی در یک بیمارستان انجام شد. “

با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد این پرونده در ارتباط باشید.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">