Plies ، Kid Cudi ، Gabrielle Union و واکنشهای بیشتر نسبت به جو بایدن که در انتخابات ریاست جمهوری

پیروز شد

پس از چندین تأخیر و پیروزی های پشت سر در چندین ایالت ، سرانجام جو بایدن روز شنبه به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب شد. .

در حالی که شهروندان در انتظار نتایج بودند ، انتخابات ریاست جمهوری چهار روز ملت را درگیر خود کرد. به لطف افراد خوب در شهر عشق برادرانه ، بایدن توانست امنیت پنسیلوانیا را بدست آورد و همین امر باعث شد او 270 رأی کالج انتخاباتی مورد نیاز برای انتخاب به عنوان رهبر جدید جهان آزاد را پشت سر بگذارد.

آمریکا ، من افتخار می کنم که شما من را برای هدایت کشور بزرگ ما انتخاب کرده اید.

کارهای پیش رو ما سخت خواهد بود ، اما من این را به شما قول می دهم: من رئیس جمهور همه آمریکایی ها خواهم بود – خواه به من رأی داده باشید یا نه.

من ایمانی را که به من قائل شده اید حفظ می کنم. pic.twitter.com/moA9qhmjn8

– جو بایدن (JoeBiden) 7 نوامبر 2020

بایدن در توئیتی با اعلام پیروزی گفت: “امریکا ، من افتخار می کنم که شما مرا برای هدایت کشور بزرگ ما انتخاب کرده اید.” “کار پیش رو ما سخت خواهد بود ، اما من این را به شما قول می دهم: من رئیس جمهور همه آمریکایی ها خواهم بود – خواه به من رأی دهید یا نه. من اعتقادی را که به من قائل شده اید حفظ می کنم.”

هنگامی که آسوشیتدپرس و دیگر رسانه ها پیروزی وی را تأیید کردند ، افراد مشهور در شبکه های اجتماعی هجوم آوردند و در آنجا شاهکار بایدن را تأیید کردند.

آنها همچنین معاون جدید رئیس جمهور کمالا هریس را ستودند. هریس نه تنها اولین زنی است که برای پیروزی در انتخابات برای این سمت اعلام شده است ، بلکه دانش آموخته دانشگاه هوارد همچنین اولین معاون سیاه پوست رئیس جمهور ایالات متحده است.

همچنین

را نیز تماشا کنید