جریان های “FDT” YG و Nipsey Hussle بیش از 300 درصد در روز انتخابات

پرش می کنند

اگر ماریا کری شبح کریسمس است که دوباره تکرار می شود ، پس نایپسی هاسل و YG به معادل سیاسی کابوس فعلی دونالد ترامپ تبدیل شده اند. < p> سرود ضد ترامپ بومی کامپتون “FDT (لعنتی دونالد ترامپ)” با حضور نیپسی هاسل بزرگ ، به دلیل جو جو بایدن که به پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می شود ، به فریاد تجمع تبدیل شده است. براساس Nielsen Music / MRC Data از طریق بیلبورد ، این آهنگ در روز انتخابات با افزایش گسترده فروش و جریانات روبرو شده است. گفته می شود این پیست در مقایسه با روز قبل از بسته شدن رای گیری 221٪ جهش در فروش داشته است. جریان ها از 240،000 به 1050،000 ، با افزایش 338٪ افزایش یافت.

مانند اکثر سیاه پوستان آمریکایی ، YG و Nip نوشتن بر روی دیوار را قبل از پیروزی ترامپ در انتخابات 2016 دیدند و آنها را به ایجاد مسیر هدایت کرد. این آهنگ در اصل یک لوسی بود که در SoundCloud بارگذاری شد و مورد توجه بسیاری قرار گرفت. در حقیقت ، “FDT” آنقدر محبوب شد که سرویس مخفی آن را بالقوه خطرناک ارزیابی کرد ، و این زوج را مجبور به سانسور برخی از اشعار کرد. پس از کمی تغییر ، تک آهنگ زیرزمینی به آلبوم دبیرستان YG ، Still Brazy اضافه شد و در رتبه 50 جدول Hot R & B / Hip-Hop آهنگ های Billboard قرار گرفت.

در حالی که روند ریاست جمهوری دونالد ترامپ ادامه داشت ، “FDT” بیشتر از آنچه منتقدان تصور می کردند نبوی بود. در نتیجه ، بیلبورد “FDT” را به عنوان یکی از 100 آهنگی که دهه را تعریف می کند ، نامگذاری کرد. همچنین در کل دوره ریاست جمهوری ترامپ برای مبارزه با طرفداران رادیکال وی و تلاش برای خاموش کردن تجمع های پر سر و صدا او مورد استفاده قرار گرفت.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">