کریس براون در مورد پروژه مشترک احتمالی با Drake

نکاتی را ذکر می کند می گوید-او-دارای-برخی-موسیقی-منتشر نشده-با-دریک است “class =” ff-og-image-inserted “>

ممکن است یک آلبوم مشترک Breezy و Drizzy روزی دور از ذهن به نظر برسد ، اما در سال 2020 ، به نظر می رسد ممکن است اتفاق بیفتد.

جمعه شب ، کریس براون در سریال Live Fat اینستاگرام Fat Joe حضور یافت و در آنجا از وی در مورد پروژه بالقوه با دشمن سابقش س wasال شد.

“آیا هرگز Drake وجود خواهد داشت؟ -آلبوم کریس براون؟ ” میزبان تیتراژ پرسید. “… مثل” بهترین های هر دو جهان “؟”

“آره” ، براون پاسخ داد و باعث شد جو آن را به طور کامل از دست بدهد.

“این را نگو. آیا این” بله “بود؟ آیا این” بله “بود؟ جو گفت: “… مرا نکش … این گه ها” همه چیز را می کشد “.

براون ادامه داد که او و دریک قبلاً تعداد زیادی رکورد در خرک داشته اند اما این کار را نکرده اند هیچ اطلاعاتی فراتر از آن ارائه نمی کنید – از جمله هنگام ضبط آهنگ ها و اگر برای یک پروژه تمام مدت در نظر گرفته شده باشد. او گفت ، اما او و دریک چیزی “دیوانه” در آستین خود داشتند.

“ما چند آهنگ داریم. قطعاً چند ترانه داریم … “براون ادامه داد:” قطعاً چیزی وجود دارد که ما در حال کار روی آن هستیم “دیوانه خواهد بود”.

رابطه براون Drake با فراز و نشیب هایی پر شده است. به نظر می رسید که این هنرمندان حدود یک دهه پیش ، وقتی دریک روی ریمیکس “Deuces” پرش کرد ، با یکدیگر رابطه خوبی داشتند. اوضاع تقریباً دو سال بعد به سمت جنوب پیش رفت ، وقتی شایعات عاشقانه در اطراف رییس و دراک ، رئیس سابق براون شروع به چرخیدن کرد. این درام به توییتر سرازیر شد و گزارش شد که به خشونت تبدیل شد. با این حال ، آنها توانستند گوشت گاو خود را له کنند و با هم در سال 2014 به استودیو برگردند. از آن زمان ، بریزی و دریزی در تعدادی از آهنگ ها با یکدیگر همکاری کرده اند که آخرین آنها قطعه “بدون هدایت” براون در سال 2019 بود.

اندکی پس از انتشار آهنگ ، براون عکسی از اینستاگرام خود را که در کنار دریک ایستاده بود به اشتراک گذاشت. زیرنویس به راحتی می نوشت: “چیزی در راه است” ، باعث شد برخی طرفداران فکر کنند یک پروژه مشترک در راه است.

در زیر می توانید مصاحبه کامل براون با جو را بررسی کنید.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">