Premiere: Y’akoto عشق جدیدی را جشن می گیرد و با ریشه های غنا در “عاشق مخفی”

دوباره ارتباط برقرار می کند

اخیراً زندگی خود را بین آلمان ، فرانسه و غنا (و همچنین توگو ، چاد و کامرون) سپری کرده است ، Y’akoto (و نام اصلی Jennifer Yaa Akoto Kieck) ، خواننده و ترانه سرا اخیراً خانه خود را در پایتخت غنا آکرا که اتفاقاً زادگاه پدرش نیز هست. تصمیم برای انتقال به آنجا پس از یک شکستگی قلبی دردناک به وجود آمد که تصمیم او برای نقل مکان را تحریک کرد ، به گفته وی “امیدوار است که” خودش را کاملاً عاشقانه دوست بدارد “.

نتیجه این تجربه در نهایت تبدیل شدن به او شد. EP جدید ، OBAA YAA ، اولین پروژه مهم او از سال 2017 Mermaid Blues. EP جدید به طور رسمی امروز افت کرد و همراه با آن نسخه تصویری عصاره اصلی “Undercover Lover” ارائه می شود. با رنگ آمیزی چشم ، اشاره به دهه 80 میامی و تغییرات بی شمار کمد لباس ، تصاویر از کارگردان Akwadaa Nyame کاملا متناسب با شماره روح خوش هیجان و خوش هیکل او است. همانطور که وی با جزئیات بیشتر در زیر توضیح می دهد ، این ویدیو فقط از خوش بینی بی حد و حصر شما در آغاز یک رابطه جدید الهام نگرفته است ، بلکه همچنین از روند اتصال مجدد با ریشه های غنائی او الهام گرفته شده است.

” “Y’akoto توضیح می دهد ، به دنبال فیلم” موافقم “و ایده ها و الهام گرفتن از رنگ اطراف ،” من می خواستم برای ویدیوی بعدی خود برای “Undercover Lover” فضای رنگی واضح تری ایجاد کنم. من همیشه جذب شده ام از سالهای اولیه رنگ آمیزی و رنگ آمیزی ، این چیزی است که مرا به بازگشت به غنا جلب کرده است. “” Undercover Lover “هیجان یک عاشقانه جدید را در بر می گیرد و ویدیو همان لحن بازیگوشانه ، کنایه آمیز و معاشقه را تنظیم می کند. از چندین صحنه در استودیویی در آکرا عکس گرفته و در کمتر از یک هفته از مفهوم آن جمع شده است. من با Akwadaa Nyame کارگردان ویدئویی جوان و آینده دار از غنا کار کردم. یک چیز مطمئناً است – هیچ چیز در مورد این ویدیو مخفی نیست.