پخش آلبوم جدید Big Sean از ‘Detroit 2’ f / Travis Scott ، Eminem و بیشتر

Detroit 2 ، اولین آلبوم کامل کامل از Big Sean از سال 2017 Billboard 200 chart-topper من تصمیم گرفتم ، اینجا است.

همانطور که در آهنگهای” احترام عمیق “(با اواخر Nipsey Hussle ) و “سخت تر از شیاطین من” ، هر دو در روزهای اخیر در منتهی به افت آلبوم ، جدیدترین های شان او را بیش از هر زمان دیگری متمرکز می کند. در کرکس گپ با کریگ جنکینز منتشر شد در این هفته ، شان نشان داد که چگونه تغییر واقعیت “همه زندگی ما” بر محتوای تغزلی آلبوم تأثیر گذاشته است.

در پاسخ به این س ifال که آیا تصمیم گرفته پس از پایان کار تاریخ تاخیر آلبوم را به تأخیر بیندازد؟ شان “در سطح جهانی ترک کرد ، شان گفت که دارد در حال گوش دادن به آهنگهای آلبوم است و احساس می کند که باید” کمی آلبوم را پیشرفت دهد “.

جریان دیترویت 2 – که همچنین دارای برنامه Lil Wayne “Don Life” و همچنین حضورهای دیو چاپل و Post Malone ، و غیره زیر از طریق Spotify و / یا گرفتن آن در Tidal ، Apple Music ، YouTube و غیره است. .

مبارزات آلبوم با انتشار یک بازرگانی جدید با موضوع Detroit 2 همراه بوده است که اخیراً شامل نسخه های بسیار محدود (بسیار) محدودی از تی ساخته شده با “سخت تر از من” است. شیاطین “- مرجع هنری.

و پیش از انتشار Detroit 2 از این رو ، شان بینندگان را در مورد اینکه چرا در بین G.O.O.D نبود ، درک کرد. هنرمندانی که یک هفت ردیاب را در سال 2018 منتشر کردند. در همان کرکس مصاحبه که در بالا ذکر شده است ، شان توضیح داد که او به سادگی” احساس جو نمی کند “، اگرچه منظور او” بدون بی احترامی ” توسط آن.

” همه پروژه ها بسیار منحصر به فرد بودند. ” “اما وقتی وقت آن بود که من واقعاً به آنجا وارد شوم ، حدس می زنم که من الهام نگرفته باشم.”

با Detroit 2 اما ، به نظر می رسد که این الهام در نهایت با قدرت تمام به شان آمد.

<کنار class = "کنار-پانل">