گفته می شود که همسر دکتر دره ماهانه 2 میلیون دلار به عنوان حمایت موقت همسر

درخواست می کند / dr-dre-spousal-support “class =” ff-og-image-inserted “>

TMZ گزارشات همسر دکتر دره ، نیکول یانگ پس از ثبت درخواست طلاق در اواخر ماه ژوئن. یانگ همچنین 5 میلیون دلار برای تأمین هزینه های حقوقی خود می خواهد.

منابع نزدیک به این زوج بیگانه به TMZ گفتند که یانگ هنوز در خانه خود در مالیبو زندگی می کند و همچنین به اتومبیل هایشان ، آشپزهای شخصی و غیره دسترسی دارد. در بحث خود مبنی بر اینکه چرا به او ماهانه 1،936،399 دلار درخواست حمایت نمی شود ، به احتمال زیاد ترتیب زندگی فعلی آنها را ذکر می کند.

گزارش شده است که یانگ با توضیح اینکه نمی خواهد به دره وابسته باشد از درخواست خود دفاع خواهد کرد. برای پرداخت قبض های او در حالی که این دو درگیر طرحی آشفته می شوند.

یانگ قبلاً قبل از تولد آنها را به چالش کشید و ادعا کرد که او” ناخواسته “توافق نامه را در سال 1996 در میان” فشار و ارعاب فوق العاده “دکتر دره امضا کرده است. وی ادعا می کند که آنها دو سال از ازدواج به تفاهم رسیده اند که پس از اینکه وی برای امضای سند “احساس شرم” کرد ، دیگر قبل از ازدواج معتبر نخواهد بود.

“آندره به من اذعان كرد كه احساس شرمساري كرده است كه مرا تحت فشار قرار داده است تا يك قرارداد قبل از ازدواج را امضا كنم و نسخه هاي متعددي از اين توافق نامه را در مقابل من پاره كرد”. “از روزی که او توافق نامه ها را پاره کرد ، ما هر دو فهمیدیم که هیچ توافق نامه قبل از ازدواج وجود ندارد و این بی اعتبار است.”

Dre حساب او را مورد اختلاف قرار می دهد و می خواهد prenup در مراحل طلاق آنها اجرا شود. یانگ در دادگاه خود گفت كه اگرچه “دارایی خالص وی بالغ بر یك میلیارد دلار است” ، وی بیشترین ثروت را در طول ازدواج آنها جمع كرد.

<کنار کلاس = "کنار-پنل">