منبع ادعاها Tory Lanez Told Megan Thee Stallion “Dance، B * tch” قبل از شلیک در پای او

/ fl_lossy، pg_1 / aguy4us4hooltjldounu / tory-lanez-getty-gregory-shamus “class =” ff-og-image-inserted “>

گفته می شود قبل از شلیک چهار تیر به پاهای مگان تی استالیون ، توری لانز به او گفت:” برقص ، عوضی “. و سپس ، ناامید از رفع خطای خود ، برای سرپوش گذاشتن به او پول پول داد. این داستانی است که یک منبع نزدیک به اوضاع برای مجتمع تعریف کرده است.

توری قسمت بزرگی از پروژه جدید غافلگیرکننده Daystar خود را که روز جمعه منتشر شد ، صرف کرد و تلاش کرد تا گزارش عمومی مگان تی استالیون از حادثه ژوئیه 2020 که در پی یک روز حضور در کنار Tory زخمی شد را رد کند. در پاسخ به اتهام مگان مبنی بر شلیک لانز به او ، او رپ می کند ، “چگونه لعنتی که به پای شما شلیک می کنید ، هیچ استخوان و تاندون نمی زند؟” او همچنین با کشیدن انگشت به سمت مدیریت Meg’s Roc Nation رفت ، “من اگر خپله Jigga را بشناسم لعنتی نمی کنم.”

مگان علناً ادعا كرد كه لانز در 12 ژوئیه هنگامی كه قصد داشت از اتومبیلی كه در آن بودند خارج شود ، به پای او شلیك كرد ، به دنبال مشاجره بین او ، لانز ، امنیت توری و یك مسافر دیگر ، كلسی دوست مگان. نیکول در روز استار ، لانز عقب می رود و می گوید: “افرادی که مگان سعی می کنند مرا برای تیراندازی تهیه کنند” و اصرار داشتند که “او هرگز مگان را در معرض خطری قرار ندهد”.

اکنون ، منبعی نزدیک به اوضاع ، خصوصیات لانز را مورد بحث قرار می دهد و صحنه ای کاملاً متفاوت را توصیف می کند.

“وقتی او از ماشین پیاده شد و گفت ،” من فقط می خواهم به خانه بروم ، “او اسلحه را بیرون آورد و گفت ،” رقص ، عوضی ، “و او شروع به شلیک به او می کند ،” منبع به مجتمع می گوید.

منبع همچنین می گوید که توری پس از تیراندازی ، حتی در حالی که مگان تحت درمان پزشکی بود ، به مگان و کلسی نیکول پول تنگ ارائه داد.

“همانطور که او وارد عمل می شود ، این دیوانه در حال ارسال پیامک به وی است. ” “او اساساً سعی می کند بگوید که پول را پرداخت خواهد کرد. دوست او [همچنین] برای دریافت پول تماس می گیرد. او در تلاش بود تا او را ساکت نگه دارد. “

مجتمع پرونده های پزشکی Cedars-Sinai را که از واقعه پس از حادثه مطابقت دارد با داستان مگان مبنی بر اصابت گلوله به پایش بررسی کرده است و از ترکش های موجود در پاشنه او

منبع می گوید آنها صحبت می کنند زیرا واکنش عمومی پیرامون پروژه توری باعث شده مردم در داستان مگان شک کنند و حتی او را مسخره کنند.

“این اشکالی ندارد و خنده دار نیست و نه چیزی که ما فقط بتوانیم آن را عادی کنیم. ”

هنگامی که برای اظهار نظر در نظر گرفتیم ، نماینده ای از Tory Lanez قاطعانه گفت که Tory به مگان “برقص ، عوضی” گفت.