SL در مورد پروژه جدید ‘Dude Different’

از جمعیت متمایز است g_center، w_1200 / fl_lossy، pg_1 / uq9m7smeeurh1zdmvlla / sl-different-dude “class =” ff-og-image-inserted “>

رپر جنوب لندن SL اخیراً مخلوط جدید خود ، Other Dude را رها کرده است ، که می بیند او بار دیگر در میان ده آهنگ با مهارت انجام شده از میان مردم متمایز است.

پس از ویروسی شدن در سال 2017 با آهنگ های “نجیب زاده” و “گرمسیری” در حالی که هنوز GCSE های خود را انجام می داد ، SL EPs Everything Good Is Bad و Selhurst SE25 را منتشر کرد ، جایی که او استعداد زودرس خود را با سبک رپ قابل قبول و جریان بی نظیرش بیشتر نشان داد. در حال حاضر ، SL 19 ساله به معراج خود در شخص مختلف ادامه می دهد ، صدای متمایز خود را در میان ضرب های ملودی و ضربات صاف نشان می دهد ، توانایی بی زحمت خود را در ارائه غزل سنگین و کلمات متنی زبان و همکاری با Unknown T ، Nafe Smallz و Ayo انگلیس.

شخص متفاوت 23/10/2020 ? pic.twitter.com/siVTetDG5V

– SL #DIFFERENTDUDE OUT کنون (officialsl) 15 اکتبر 2020

SL صرفاً مصمم نیست که به عنوان یک هنرمند در رده های بالاتر قرار بگیرد ، هرچند: کارهای خیرخواهانه او همچنین نشان می دهد که او فقط یک شخص متفاوت نیست بلکه یک فرد خوب است بچه هم اوایل تابستان امسال ، SL بنیادی را در واکنش به جنبش Black Lives Matter تاسیس کرد و متعهد شد 100000 پوند کمک مالی به امور خیریه انجام دهد که جوانان را از هر قومیت در سراسر انگلستان (قبل از گسترش دسترسی به جامعه پدربزرگ و مادربزرگش در نیجریه) توانمند می کند.

برای موزیک ویدیوی “Felt Tips” (در بالا) ، SL از مدرسه قدیمی خود ، آکادمی Lanfranc در Croydon بازدید کرد ، جایی که کیف های مدرسه را توزیع کرد و سخنان خردمندانه ای را برای بچه های چند سال کوچکتر از او ارائه داد. او همچنین اخیراً غذای رایگان به بچه های مدرسه در شعبه مورلی در جنوب لندن غذا داده است ، چرا که نه؟ بازگشت به جامعه وی موضوعی است که به وضوح برای SL مهم است ، و با داشتن یک موسیقی فعال ، آسمان حد مجاز است.

در زیر به طور کامل پروژه متفاوت شخص SL را گوش دهید.