Busta Rhymes نتایج سفر کاهش وزن پیش از ‘E.L.E. را به اشتراک می گذارد. 2 ‘

Busta Rhymes احتمالاً در پشت آلبوم آینده خود تور نخواهد رفت ، اما با این وجود او به شکل تور درآمد. خواننده رپ تصاویر پیشرفتی بسته 6 تایی خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، روده ای که در ابتدای سفر کاهش وزن خود داشت.

در یک عنوان کامل ، بوستا سعی کرد الهام بخش باشد دیگران برای پیوستن به او. این خواننده رپ 48 ساله خاطرنشان کرد: افراد در هر سنی می توانند اهداف تناسب اندام را تعیین کنند.

“هرگز خودتان را رها نکنید !! زندگی از همین حالا شروع می شود !!! تقدیم من متفاوت است !! من هرگز آلبوم را بیرون نخواهم گذاشت و در بهترین شکل زندگی خودم نخواهم بود !! ” او نوشت. “من به خودم خیلی احترام می گذارم و به همه خیلی احترام می گذارم !!! من فقط اینجا هستم تا روحیه بدهم !! “

بوستا در تاریخ 30 اکتبر در Extinction Level Event 2: The Wrath of God را رها می کند. این آلبوم به عنوان دنباله ای برای E.L.E کلاسیک او در نظر گرفته شده است. (رویداد سطح نابودی): جبهه جهانی نهایی ، آلبومی که “Gimme Some More” و “What’s It Gonna Be ؟!” به نظر می رسد پیش بینی های آخرالزمانی Bus-a-Bus در آن آلبوم اول کمی زود بود ، اما او آماده است تا خم شدن مسیحی خود را دو برابر کند ، زیرا همه چیز به طور مناسب زمان های آخر است. و او تمام ایستگاه ها را بیرون کشید تا مردم را برای حضور دوم هیجان زده کند. وی به تازگی فاش کرده است که آلبوم با Ol ‘Dirty Bastard شرکتی منتشر نشده خواهد داشت و برای ساخت یک ویدیوی تبلیغاتی برای انتشار به Chris Rock ضربه زده است.