بهترین لحظات بازیگری دریک

گستردگی شهرت دریک مرز چندانی ندارد. او یکی از پرفروش ترین نوازندگان انفرادی در تاریخ موسیقی پاپ است. سوابق وی چندین بار به صورت چند پلاتینیکی درآمده و نزدیک به 200 میلیون آلبوم در سراسر جهان فروخته است. او بنیانگذار یک دیسک ضبط موفقیت آمیز موفقیت آمیز ، یک خط لباس همراه و مارک خاص خود از بوربن بالا است. او “سفیر جهانی” تورنتو رپتورز برنده عنوان سال گذشته است ، یکی از چهره های برجسته پلتفرم جریان اپل موزیک است و رکوردهای تک آهنگ های برتر را که به مدت نیم قرن در اختیار بیتلز بود شکسته است. او حتی چهره اسپریت بوده است.

اما جاه طلبی های دریک همیشه موسیقی نبوده است. او به عنوان ستاره صفحه و صحنه آغاز شد – و شهرت او به آرامی در حال افزایش به عنوان یک بازیگر در طول دهه گذشته باعث شد که به نظر برسد برای یک زندگی به عنوان یک مذهبی ، نه یک خواننده رپ. البته ، زندگی حرفه ای او بسیار متفاوت اتفاق افتاد ، و اکنون که او به عنوان یکی از بزرگترین هنرمندان بازی تأیید شده است ، به نظر نمی رسد او خیلی علاقه مند به تیتر خیمه شب بازی در روح دیگر بازیگران رپ تبدیل شده مانند Ludacris ، Ice است. مکعب ، یا مارکی مارک. با این وجود ، هر وقت گاهی اوقات از او خواسته می شود تا نمایش های تئاتر خود را تغییر دهد ، پسر هنوز هم می تواند کالاها را بیاورد.

بنابراین امروز ، در روز تولد شامپاین پاپی ، بیایید نگاهی به اولین عشق دریک – بازیگری – بیندازیم و درباره به یاد ماندنی ترین نمایش های او صحبت کنیم.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">