Silento پس از ورود به خانه شخصی با کلاهبردار دستگیر شد ، با اتهامات حمله

روبرو می شود -assault “class =” ff-og-image-inserted “>

Silento گفته می شود وارد یک اقامتگاه شده و تهدید به صاحبان خانه و فرزندانشان در حالی که بدنبال دوست دخترش بودند ، و اکنون با جرائم سنگین مورد آزار قرار گرفته است ، TMZ گزارش می دهد.

منابع انتظامی به رسانه ها گفتند که خواننده رپ آخر هفته گذشته پس از ورود به یک خانه در حالی که دست به استفاده از یک دستگاه کلاهبرداری می زد ، دستگیر شد او سعی کرد دیگری مهم خود را پیدا کند. پس از نفوذ وی به خانه ، ظاهراً کسی فریاد کمک خواست و دیگران او را مقابله و خلع سلاح کردند. دوستان سایلنتو سپس به محل اقامت رسیدند و به او گفتند که این خانه اشتباه است. آنها درست همانطور که پلیس نامیده شد ، آنجا را ترک کردند.

سرانجام پلیس سایلنتو را پیدا کرد و او را دستگیر کرد. وی اکنون با دو پرونده جنایت حمله با یک سلاح کشنده روبرو شده است و با وثیقه 250،000 دلاری در بازداشت است.

همچنین به نظر می رسد که وی به دلیل ادعای خشونت خانگی دستگیر شد در یک حادثه جداگانه ناشی از حمله. روز جمعه پلیس پس از گزارش اخلال در خانه ، وی را در سانتا آنا ، کالیفرنیا بازداشت کرد و بعداً به اتهام جراحت جسمی به همسر یا زندگی مشترک آزاد شد. حمله جنایی فوق الذکر روز بعد در لس آنجلس انجام شد.

این هنرمند 22 ساله به خاطر موفقیت ویروسی 2015 ” مرا تماشا کن” (شلاق / نائه نا) که در شماره 3 صفحه Billboard Hot 100 به اوج خود رسید.

<کنار کلاس = "کنار-پانل">