A Boogie Wit Da Hoodie ، Don Q و Trap Manny آهنگ و ویدیوی جدید “Vroom Vroom”

را منتشر کردند

< p> A Boogie Wit Da Hoodie ، Don Q ، و Trap Manny برای ارائه ویدیوی مجلل و آهنگ جدید” Vroom Vroom “، جدیدترین ، با هم همکاری کرده اند. در هجوم انتشاراتی که از برچسب Highbridge خارج می شوند.

حتی وقتی تابستان رو به پایان است ، در “Vroom Vroom” به کارگردانی راک دیویس ، این سه نفر نیویورکی خود را در مکان های گرمسیری مقابل کوپه های سنگین و جت اسکی می بینند. بوگی در کیف ملودیک خود فرو می رود تا با آواز Trap Manny روی کر و قلاب هماهنگ شود ، در حالی که Don Q وارد می شود تا نوارهای صافی ارائه دهد تا تعادل برقرار شود.

یک بوگی و یک شرکت در حال کار اضافی برای ارائه تصاویر جدید برای چندین آهنگ قبلی خود هستند. ” دیوانه است “off نسخه لوکس آخرین آلبوم Boogie Artist 2.0 به تازگی تحت درمان تصویری قرار گرفت و او را در حالی که به یک مسیر حافظه سفر می کرد و تصاویر دفترچه یادداشت گذشته خود را در پس زمینه چشمک می زد ، نشان می دهد. یک بوگی و دون کی نیز اوایل تابستان امسال با یکدیگر ارتباط برقرار کردند تا ویدیو را برای ” Flood My Wrist ” با حضور Lil Uzi Vert. Highbridge The Label یک مجموعه تلفیقی نیز در راه است.

ویدیوی A Boogie Wit Da Hoodie ، Don Q و Trap Manny “Vroom Vroom” را از بالا تماشا کنید و در سیستم عامل های جریان گوش دهید اینجا .

<کنار کلاس = "Along-panel">