کمپین رونمایی از تراویس اسکات و مک دونالد با آرم ویژه و لوگوی

در قسمت پاشنه تکان دهنده جهان اعلامیه افزودن Spicy Chicken McNuggets به منو ، مک دونالد جزئیات مربوط به آن را به اشتراک گذاشته است که قبلا شایعه شده بود همکاری با تراویس اسکات . < / p>

روز پنجشنبه ، مک دونالد اعلام کرد که تلاش های غذایی محور شامل حرکت در سراسر آشپزی ، مد و جامعه است. از 8 سپتامبر تا 4 اکتبر ، وعده غذایی تراویس اسکات در مکان های شرکت کننده در سراسر کشور در دسترس خواهد بود که اولین بار از سال 1992 است (با مایکل جوردن ) که یک شخصیت عمومی در فهرست قرار گرفته است.

ارائه شده توسط La Flame دارای Quarter Pounder (با پنیر ، بیکن و کاهو) ، یک اسکات در بیانیه ای گفت: “سرخ کردن متوسط ​​با سس غوطه وری BBQ و یک Sprite به قیمت 6 دلار.” “من نمی توانستم از زندگی Cactus Jack x McDonald همکاری بیشتری داشته باشم.” “ما دو دنیای نمادین را گرد هم آورده ایم. از جمله م componentلفه های خیریه برای من مهم بود و نمی توانم صبر کنم تا مردم ببینند چه چیزهایی را در فروشگاه ذخیره می کنیم.”

یک ماه مبارزات انتخاباتی ، همراه با یک آرم دوباره تصور شده که اکنون در رسانه های اجتماعی موجود است ، اسکات و مارک “کشف فرصت ها” برای ارائه پشتیبانی از سازمان های خیریه را نیز مشاهده خواهند کرد. کاکتوس جک اسکات همچنین با لباس سفارشی برای اعضای خدمه مک دونالد عرضه شده است ، و عناصر اضافی دیگر به زودی مشخص خواهد شد.

A Business Insider گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه به طرفداران نگاهی به پشت صحنه نحوه به ثمر رسیدن پیوند Scott x McDonald می دهد. در آن ، مورگان فلتلی ، مدیر ارشد بازاریابی مک دونالد ، از توانایی منحصر به فرد اسکات در “دیدن اینکه فرهنگ به کجا می رود” استمداد می کند. به عنوان مثال ، در این گزارش ، به دلیل “تصویر خانوادگی دوستانه” این برند و ظاهر شدن اخیر آن در عناوین مربوط به اتهامات علیه مدیرعامل سابق ، از یک فرانشیز ابراز نگرانی شده است.

mcd
تصویر از طریق مک دونالد

فلتلی توضیح داد: “واقعیت مک دونالد – ما چنان نظامی گسترده ، متنوع و متنوع هستیم که همیشه نظرات مختلفی وجود دارد.” “بنابراین هر کاری که من انجام داده ام ، از ساده ترین کار ، نظرات مختلفی داشته است.”

<کنار کلاس = " کنار-پنل ">