Saweetie درباره افرادی که در ابتدا فکر می کردند رابطه Quavo یک روابط عمومی شیرین کاری

بود صحبت می کرد -quavo “class =” ff-og-image-inserted “>

ساویتی و Quavo پس از اینکه رپر Migos چگونگی ورود به DM های رپر “Icy Girl” را فاش کرد مورد علاقه طرفداران قرار گرفتند.

در مصاحبه جدید با Entertainment Tonight ، ساویتی درمورد اینکه چرا فکر می کند مردم از رابطه خود شیفته شده اند ، بحث کرد. ساویتی گفت: “من فکر می کنم آنچه بیشتر از همه تحسین می کنند این است که اشتباه کردند.” “در آغاز ، بسیاری از روایت های نادرست وجود داشت که به نوعی عشق ما را احاطه کرده بود.”

وی گفت که برخی از طرفداران حتی معتقدند که این رابطه یک روابط عمومی است. وی گفت: “من فکر می کنم چون خیلی شفاف نیستیم و همه چیز را با هم تقسیم نمی کنیم ، برای مردم آسان است که یک روایت یا یک داستان را پشت سر چیزی قرار دهند.” “و سپس افراد دیگر با آن کار می کنند زیرا آنها نمی فهمند. و وقتی آنها نمی فهمند ، شما سعی می کنید خود را درک کنید ، و این زمانی است که همه این شایعات شروع به پخش می کنند.”

این زن و شوهر سه سال است که قرار است و اکنون ، طرفداران سرانجام حمایت خود را نشان می دهند.

“من فکر می کنم آنها آن را دوست دارند ، زیرا من فکر می کنم آنها لحظه ای” آه “داشتند که در آن [آنها] مانند” لعنتی “بودند واقعاً واقعی است ، “” این هنرمند به اشتراک گذاشت. “با هر چیزی ، وقتی به دروغ چیزی را قضاوت می کنید و سپس می فهمید که این چیزی بهتر از آن چیزی است که انتظار داشتید ، احساس می کنم نوعی اتصال شبیه به آن ایجاد می کند. آنچه را به اشتراک می گذاریم به اشتراک می گذاریم اما بسیار کم اهمیت است.”

اوایل این ماه ، Quavo در یادداشت “چگونه شروع شد ، چگونه پیش می رود” در توییتر شرکت کرد ، DM را به اشتراک گذاشت که منجر به رابطه او با Saweetie شد. Quavo با نوشتن اینکه “چگونه جلو رفتم ، چگونه می آییم” ، تصویری از DM های این زن و شوهر را به اشتراک گذاشت ، جایی که او ایموجی دانه برف را به Saweetie ارسال کرد.

“من او را در صفحه کاوش خود دیدم ،” Quavo گفت: مصاحبه GQ در ماه جولای. “من مثل این بودم ،” لعنتی! این کیست؟ “بنابراین من تحقیق کردم و من او را محکوم کردم. من مثل” چگونه او خودش را یخ زده می خواند و با من صحبت نمی کند؟ “” Quavo ادامه داد ، ” بنابراین من در DM او سر خوردم … به او گفتم: “تو یک دختر یخی ، شما به یک پسر یخچال احتیاج داری.” “