مکعب یخی به سtionsالات مربوط به قرارداد او با آمریکای سیاه پاسخ نمی دهد

زنان سیاه / jmbw2l8tzao4h7bgns25 / ice-cube “class =” ff-og-image-inserted “>

< span class = "selection-box-buttons-bar__title"> برای رأی دادن ، درخواست رأی دادن یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. این آسان است!

از زمانی که مشخص شد وی با کمپین انتخاب مجدد ترامپ در مورد او صحبت کرده است ، مکعب یخی با بسیاری از طرفدارانش در آب داغ بوده است. قرارداد او با آمریکای سیاه. ظاهراً ، مبارزات انتخاباتی ترامپ پس از صحبت با مکعب ، بسته 500 میلیارد دلاری خود را ، طرح پلاتین برای آمریکای سیاه ، مجدداً مورد استفاده قرار داد. در مکالمه ای در مورد کوکتل های فاکس سول با کوئینز ، از کیوب س askedال شد که چرا قرارداد وی ظاهراً زنان سیاه پوست را مستثنی نمی کند.

وقتی از او س askedال شد که چرا در این قرارداد زنان “اصلاً ذکر نمی شوند” ، کیوب در 18 گفت: 20 نکته از مصاحبه ، “از شما نام برده شده است. وقتی از سیاه پوستان نام می برید و از زنان سیاه پوست نام می برید ، بنابراین خود را محاسبه نکنید.”

بعد از مخالفت مجریان برنامه با گفته های مکعب ، او پرسید ، “زنان سیاه در سیاه پوستان شامل نمی شوند؟” وقتی به او گفتند كه زنان سیاه پوست در آمریكا نیازهایی دارند كه دولت نیز آنها را برآورده نمی كند ، وی گفت این را می فهمد ، اما او پیشنهاد كرد كه كسی هنوز می تواند بخشی را با این موضوع بنویسد.

“من” این 51 ساله اضافه کرد: “من در کنار هم قرار دادن این متخصصان بوده ام ، فقط من نبودم.” “ما در تمام زمینه های این قرارداد با امریکای سیاه با متخصصان برخورد کرده ایم ، بنابراین مایل هستیم در مورد زنان در بخش مربوطه با کارشناسان برخورد کنیم. بنابراین مشکلی نیست. من به شما کمک می کنم آن را بنویسید.”

در مورد طرح پلاتین ، Ice Cube تکرار کرد که او برای صحبت با تیم ترامپ هیچ پولی دریافت نمی کند. هنگامی که از وی سال شد که در برنامه پلاتین برای زنان سیاه پوست چیست ، Cube به سادگی گفت که او “بخشی از دولت نیست”.

با فشار توسط کلودیا جردن که آیا او واقعاً معتقد است که ترامپ برنامه پلاتین خود را اجرا خواهد کرد ، بسته 500 میلیارد دلاری ظاهراً مکعب به جامعه سیاه کمک خواهد کرد ، به نظر می رسید مکعب نشان می دهد “مطمئن نیست”. وی ادامه داد ، “تمام آنچه من می دانم ، این است كه ما باید برنامه خود را پیش ببریم ، مهم نیست كه چه كسی در آنجا باشد.”

او گفت كه “در یك جهان كامل” ، این فرصت را داشت كه به طور گسترده با کمپین بایدن. “من طرفدار هیچ یک از آنها نیستم.”

مصاحبه کامل را در بالا مشاهده کنید. Article-bottom-event “>