50 سنت می گوید اگر ترامپ در انتخابات

شکست بخورد ممکن است او آمریکا را ترک کند -cent “class =” ff-og-image-inserted “>

برای رأی دادن ثبت نام کنید ، درخواست رأی دهید یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. آسان است!

پس از اینکه جو بایدن برنامه جدید مالیاتی پیشنهادی خود را در صورت پیروزی در انتخابات در نوامبر امسال نشان داد ، 50 سنت اعلام کرد که از دونالد ترامپ حمایت خواهد کرد . 50 در اینستاگرام نوشت: “What What Fuck!! (VOTE ForTRUMP) IM OUT” “FUCK NEW YORK KNICKS به هر حال پیروز نمی شود. مهم نیست که ترامپ از سیاه پوستان خوشش نمی آید 62 درصد آیا شما از ذهن لعنتی خارج شده اید.” اکنون او نشان داده است که اگر ترامپ از دست بدهد ، او به دنبال مکان جدیدی برای زندگی خواهد بود.

پاسخ به آری ملبر ، مجری MSNBC ، که تصویری از زمان ملاقات با 50 را منتشر کرد ، 50 نوشت ، “62 درصد را توضیح دهید من در حال بسته بندی چمدان هایم هستم که هرکسی پول دارد قصد حرکت دارد. ” ترامپ دقیقاً مانند 50 سنت نشان داده است که اگر در انتخابات شکست بخورد کشور را نیز ترک خواهد کرد. شرم آور است که ترامپ به وعده های خود معروف نیست.

از زمانی که او فاش کرد مالیات بایدن برای افراد ثروتمند به معنای علاقه بیشتر او به رای دادن به ترامپ است ، انتقادات قابل توجهی در مورد 50 وجود دارد. این حتی باعث واکنش دوست دختر سابق وی چلسی هندلر شد که در توییتر به او پاسخ داد. او نوشت: “تو قبلاً دوست پسر سابق من بودی ،” 50 سنت به آن صفحه تصویری از این توییت را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

“اوه خدای من این اکنون زندگی عاشقانه من را تحت تأثیر قرار می دهد” . “من عاشق بله گاتور هستم ، نگذار ترامپ و جو بایدن بین ما بیایند.”

Tump همچنین در توییتر 50 نفر را فریاد زد.

براساس طرح مالیاتی پیشنهادی بایدن ، ساکنین ساکن شهرهای نیویورک و کالیفرنیا می توانند بیش از 60 درصد مالیات پرداخت کنند. توجه به این نکته مهم است که این افزایش مالیات تنها بر درآمد آمریکایی ها از 400،000 دلار تأثیر می گذارد ، در حالی که کسانی که درآمد کمتری دارند ، کاهش مالیات دریافت می کنند. 50 سنت ، ساکن چند میلیونر نیویورک ، بدیهی است که از افزایش مالیات خیلی راضی نیست.

همچنین