کودک Sada در واکنش به واکنش های جنجالی توئیت های خود ،

، پاسخ می دهد locs “class =” ff-og-image-inserted “>

< div class = "Article__copy clearfix">

این امر برای هواداران مرسوم شده است که توییت های قدیمی را جستجو می کنند تا ببینند آیا یک فرد مشهور که به شهرت رسیده است شایسته نامشخص است. متأسفانه برای Sada Baby ، او قربانی این مسئله شد وقتی که مردم یک سری تویت های نادرست از نظر سیاسی را از سالها قبل کشف کردند. برخی از هنرمندان پس از این عذرخواهی می کنند ، گلایه می کنند و از شبکه های اجتماعی کنار می روند. اما ، اگر فکر می کنید Sada این مسیر را طی می کند ، باید تازه وارد شوید.

Sada Baby پس از تبدیل شدن به موضوعی پرطرفدار در توییتر در روز سه شنبه ، به اینستاگرام رفت و به منتقدان خود گفت كه او را تحت تأثیر این واكنش قرار نداده است.

“دیترویت” می تواند همه توییت های قدیمی دنیا را از من پیدا کند. من کاری ندارم. حتی در توییتر خود وارد نشده ام و ماه ها نبوده ام. ” بومی در داستانهای IG خود گفت. “Y’all kaint nigga را لغو می کنی که به هر حال هرگز بخشی از آن دنیای الاغ جعلی نبوده است.”

وی همچنین فاش کرد که دیگر حساب توییتر خود را اجرا نمی کند.

“FYI Sada Baby گفت: “برنامه توییتر را روی تلفن من ندارید. شما باید بفهمید که همه از کسانی که هستند حذف نمی شوند. من در سرم گنگ شده ام که اینگونه بزرگ شده ام. خدا و مادربزرگ من تنها قضاتی است که من از آنها مراقبت می کنم . “

همین دیروز ، Sada Baby بیش از یک میلیون فالوور را در اینستاگرام گرفت. این اتفاق تا حد زیادی به دلیل جلب توجه وی پس از پریدن نیکی میناژ بر روی ریمیکس آهنگ محبوب خود ، “Whole Lotta Choppas” اتفاق افتاد. با این حال ، این توجه باعث شد طرفداران به دنبال توییت های قدیمی او برای هرگونه اظهار نظر نامطلوب باشند. در این روند ، آنها انبوهی از توییت ها را پیدا کردند که در مورد زنان سیاه پوست با پوست تیره اظهار نظر می کردند ، تجاوز جنسی را القا می کردند و سخنان دیگری را بیان می کردند.

مجتمع برای یک نظر برای Sada Baby تماس گرفته است.

همچنین