Fashion Nova شکایت می کند که بچه را به دلیل نقض قرارداد

Rich Kid با یک پرونده قضایی دیگر سیلی خورده است.

طبق اسناد قانونی به دست آمده توسط TMZ ، از خواننده 28 ساله رپ به اتهام نقض قرارداد خود با مد نوا شکایت شده است. این مارک فشن فشن ادعا می کند که در سال 2018 با Rich قرارداد منعقد کرده و به لیست طولانی سفیران مشهور اضافه شده است. مد نوا می گوید که برای تعدادی از تبلیغات 100،000 دلار پیش پرداخت به هنرمند “Breakin U Off” پرداخت ، از جمله ذکر نام تجاری در شبکه های اجتماعی و همچنین فریاد کشیدن در حداقل یکی از آهنگ های او. < p> Fashion Nova ادعا می کند ریچ با انجام تبلیغات بین اکتبر و دسامبر 2018 موافقت کرده بود ، اما هرگز این کار را انجام نداد. این مارک می گوید که در نتیجه عدم پیروی از قانون غنی سازی ریچ متحمل خسارت مالی زیادی شده است. اکنون وی به دنبال خسارت 2.1 میلیون دلاری است.

اندکی پس از انتشار خبر دادخواست ، ریچ مجموعه ای از داستان های اینستاگرام را به اشتراک گذاشت که به این موضوع پرداخته بودند.

“Shit is mothafuckas tryna شکایت “*** چپ و راست” ، او در یک پست نوشت. “وقت آن است که ما مالکیت را تبلیغ کنیم نه آن گله برده.”

Rich the Kid IG
تصویر از طریق اینستاگرام
Rich the Kid IG
تصویر از طریق اینستاگرام

در ماه فوریه ، Blueprint Artist Management از ریچ به جرم نقض شروط قراردادش 3.5 میلیون دلار شکایت کرد. انفجار گزارش داد كه در اوایل این ماه به شاكیان قضاوت پیش فرض داده شد و ریچ موظف شد 1.1 میلیون دلار به مدیران خود بپردازد.

همچنین