6ix9ine چهره طرح دعوی در دادگاه بیش از 2015 کودک جنسیت مورد

عنصر

6ix9ine در دادگاه زمان بیشتری را در پیش دارد.

TMZ گزارش می دهد که وی اکنون در فیلم های مربوط به پرونده جنسی کودک خود در سال 2015 توسط شخصی که می گوید او کودک بوده است مورد شکایت قرار گرفته است ، جایی که او در استفاده از کودک در یک عملکرد جنسی مقصر شناخته شد. اسناد دادگاه هویت زن را کاملا مشخص نمی کند – علاوه بر اینکه او را جین دو صدا می کند – و می گوید که او از خواننده رپ به اتهام سو ab استفاده جنسی از او در یک مهمانی در سال 2015 هنگامی که او 13 ساله بود شکایت کرده است.

دوو همچنین می گوید که علاوه بر کم سن بودن در این فیلم ها ، او همچنین مست مواد مخدر و الکل بود و نمی توانست با 6ix9ine و یک فرد بزرگسال دیگر به نام Tay Milly موافقت کند که این سه فیلم گرافیکی گرفته شد و سپس به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شد.

فیلم های صریح نشان می دهد که Doe او را در حال انجام یک عمل جنسی ، لباس زیر و برهنه نشان می دهد. او از Tekashi و Milly به دلیل تجاوز جنسی به کودک ، سو abuse استفاده جنسی از کودک و تحمیل پریشانی عاطفی شکایت کرده است.

وکیل رپ ، لانس لازارو به TMZ گفت که 6ix9ine پس از رسمیت خدمت “با قاطعیت از دادخواست دفاع خواهد کرد”.

6ix9ine در پرونده جنایی در اکتبر 2018 ، که در آن به چهار سال مشروط و 1000 ساعت کار اجتماعی محکوم شد ، یک معامله اعتراف کرد. با این حال ، در دسامبر 2018 ، قاضی ساعات خدمات اجتماعی و دوره مشروط را لغو کرد و به رپر اعتبار زمان سپری شده را به دلیل پرونده رکورد فدرال داد.

در آن زمان ، Lazzaro به TMZ گفت که شرایط مشروط و خدمات اجتماعی را نمی توان اجرا کرد زیرا او به دلیل پرونده فدرال در زندان بود.

در مصاحبه اخیر با نیویورک تایمز ، 6ix9ine گفت که بخاطر رفتار خود با زن خود را فدیه داده و جرم خود را به حداقل رسانده است ، گفت: “من در آن زمان 18 ساله بودم. آیا من این نوع جفری اپستاین 40 ساله هستم؟ “

همچنین

< / div>