Rihanna’s Savage X Fenty دارای لباس زیر مردانه در راه

به زودی یک مجموعه کپسول مردانه از سری مشهور Savage X Fenty ریحانا وارد می شود.

روز پنجشنبه ، خریداران احتمالی از راه اندازی قریب الوقوع مطلع شدند ، که به ویژه همراه توسط طیف وسیعی از تصاویر کمپین با حضور کریستین کمبز ، پسر شان “دیدی” شانه. همانطور که در گزارشی از Women Wear Daily توضیح داده شده است ، اگرچه این مجموعه به عنوان “مجموعه مردان” معرفی شده است ، اما Combs و Rihanna – که در زمینه کاهش همکاری کردند – خوشبختانه موافقند که ، مانند هر چیز دیگری از مارک ، این قطعات در واقع در نظر گرفته شده برای پوشیدن و پذیرفتن همه.

ریحانا روز پنجشنبه گفت: “من می خواستم سبک های لباس مردانه را ایجاد کنم که همه بتوانند بپوشند.” “و بعد از اینکه کریستین در نمایشگاه مد 2019 با پوشیدن لباسهای مردانه چنین کار بزرگی انجام داد ، من می دانستم که باید او را به عنوان یک همکار داشته باشیم.”

آمازون نخست Prime Savage X Fenty Show Vol. 2 شامل قطعات مدل سازی Combs از خط پاییز 2020 است که شامل یک مجموعه 11 پارچه ای متشکل از بوکسورهای مردانه ، لباس بوکس و تنه ، و همچنین یک ژاکت سیگار کشیدن و شلوار ساتن به سبک چاپ مونوگرام است. قیمت این قطعات از 12.92 دلار تا 69.95 دلار است. پرتاب جمعه ، 2 اکتبر است.

پیش از پرتاب ، کمبس با Cam Wolf برای GQ صحبت کرد ، در نتیجه بحثی پیش آمد که مدل Savage X Fenty و سفیر در تعاملات قبلی خود با ریحانا و مشارکت او در کمک به زنده ماندن افتتاحیه لباس مردانه این برند. همانطور که کمبز توضیح داد ، یکی از اهداف او هنگام آوردن دیدگاه خلاقانه اش در ساخت قطعات ، ساخت “Calvin Klein جدید برای نسل من” بود ، هدفی که با حضور آرم مارک تجاری Rihanna در خلاصه های جدید مشهود است.