Cardi B می گوید که “DM های وی سیل زده است” پس از تقسیم شدن از افست ، اما او علاقه ای به قرار ملاقات

ندارد / fl_lossy، pg_1 / gkpamr7urs2bvcwxvp6w / cardi-dms “class =” ff-og-image-inserted “>

به نظر می رسد که کاردی بی اکنون که تازه مجرد شده است خواستگاران زیادی دارد.

چهارشنبه شب ، رپر برانکس برگزار کرد به نقل از Us Weekly ، یک جلسه زنده در حساب OnlyFans او ، جایی که او بیشتر به جدایی خود از Offset پرداخت. وی به مشترکان خود گفت: “شما نمی توانید احساسات من را بخاطر انداختن طلاق به چهره من صدمه بزنید زیرا در پایان روز تصمیم گرفتم که می خواهم آنجا را ترک کنم.”

“من صبر نکردم تا او دوباره به من فریب داد. ” “منتظر [جنجال] دیگری با درگیر شدن او نبودم. تصمیم گرفتم برم اگر می خواستم بمانم می توانستم بمانم. من تصمیم گرفتم که آنجا را ترک کنم. “

او همچنین اظهار داشت که قصد ندارد به این زودی قرار ملاقات بگذارد ، و گفت اگر بخواهد می تواند خودش” دوباره تولد کند “و” می تواند با هر مردی که دوست دارم قرار ملاقات بگذارد. ” وی افزود ، “DMs من سیل شده است” ، و او نمی خواهد قرار ملاقات بگذارد زیرا “آنقدر روی تجارت من تمرکز کرده که دیوانه است.”

اخبار جدایی این زوج در اوایل این ماه پس از این جفت سه سال ازدواج کرده بود. کاردی خواستار طلاق در آتلانتا شد و این ازدواج را “جبران ناپذیر شکسته” خواند و “هیچ چشم اندازی برای آشتی وجود ندارد.” وی همچنین پس از تشکیل پرونده برای حضانت اولیه ، به دنبال حضانت مشترک همسر خود و دختر 2 ساله آفست ، Kulture است. کاردی و افست در تاریخ 4 نوامبر در دادگاه حضور پیدا می کنند.

در جریان رویداد زنده OnlyFans خود ، کاردی همچنین به رابطه خود با آفست پرداخت و گفت که او “رابطه بدی با پدر نوزاد من ندارد. اصلاً ” او ادامه داد ، “من هیچ نفرتی نسبت به او ندارم. و من هیچ چیز بدی برای او آرزو نمی کنم و می دانم که او احساس مشابهی با من دارد. “

کاردی قبلا در مورد جدایی در Instagram Live صحبت کرد ، جایی که او فاش کرد” صدمه ای نمی بیند ” درباره ترک آن “خوبم. من می خواهم به شما اطلاع دهم که من حتی یک قطره قطره قطره قطره ریخته نیستم. ” آنها سال بعد قبل از اینکه کاردی این ماه درخواست طلاق کند آشتی کردند.

همچنین