Chance the Rapper می گوید آلبوم بعدی جاستین بیبر به او یادآوری می کند که مایکل جکسون چه زمانی “Off the Wall” را ساخت

مکرر همكاران جاستین بیبر و شانس رپر در اوایل این ماه بار دیگر با انتشار آهنگ جدید “مقدس” ارتباط برقرار كردند و این فیلم را با یك فیلم كوتاه با همین نام كه ​​قبلاً توسط میلیون ها نفر بازدید شده همراهی كردند.

در بیبر و چنس که یک جریان زنده مناسب برای قرنطینه بود و آهنگ جدید را در اوایل ماه جاری تبلیغ می کرد ، اظهار داشتند که هر دو در مرحله ساخت آلبوم های جدید هستند ، هرچند شانس در مورد جلب توجه گفتگوی موسیقی جدید بیبر مصمم بود. همانطور که طرفداران متذکر می شوند ، بیبر حتی یک سال از انتشار پنجمین آلبوم خود با نام “Intentions” با عنوان “تغییرات” برخوردار نیست.

چانس حدود 5 دقیقه بعد از بحث به بیبر گفت ، “همانطور که در ویدئوی بالای این صفحه دیده می شود ،” من احساس می کنم باید درمورد اینکه آلبوم شما چقدر آتش گرفته صحبت کنیم. ” “[به یاد داشته باشید] وقتی به شیکاگو رفتیم و همه از بین رفته بودیم؟”

بیبر با اشاره به اینکه شیفتگی شیکاگو واقعاً “بسیار سرگرم کننده” بود ، پاسخ داد و افزود که این آلبوم جدید “واقعاً” برخی از بهترین موسیقی ها “او تاکنون ساخته شده است ، یک ارزیابی شخصی که باعث شد بیبر از چانس بپرسد که آیا موافق است.

” من می گویم ، من می خواهم ، این اصلاً بدون محدودیت است و من گفتم این برای شما در شیکاگو ، بهترین موسیقی است که من تا به حال شنیده ام ، دوره “. “این به من یادآوری می کند که مایکل جکسون چه زمانی Off the Wall را ساخت. همه کسانی که به آن گوش می دهند … من به شما قول می دهم که به معنای واقعی کلمه موسیقی پیشگامانه ای است. مواردی که توضیح دادن آنها بسیار دشوار است و من نمی خواهم ژانرها را بدهم و همه این چیزها. اما تو دیوانه شدی و من قبلاً این حرف را به تو گفتم. اما ، مثلاً ، من خیلی هیجان زده هستم که همه می خواهند آن را بشنوند. “

برای ذکر آلبوم کلاسیک 1979 MJ ، خواندن کامل نظرات او – اگرچه او به طور جداگانه از موسیقی جدید بیبر به عنوان “به معنای واقعی کلمه پیشگامانه” یاد می کند – نشان می دهد که او در طول جلسات برای دو جدایی جداگانه بیشتر به تمرکز خلاق اشاره داشته است – پروژه های چند دهه ای که به اعتقاد او از سطح مشابهی برخوردار است.

هنوز ، کلیپی از مصاحبه در توییتر پخش شد ، از جمله یک نمونه به طور گسترده به اشتراک گذاشته شده که از آن زمان حذف شده است ، و در نتیجه برخی از اظهار نظرهای شانس سریع بود برای decry:

به هر حال ، بحث کامل را دنبال کنید – که احتمال را نیز می بیند به شوخی تعجب می کردم که آیا خدایی از قدرت بالاتر به خدا پیام می دهد که به بیبر بگوید وقتی احساس “غمگین و شور” می کند با او تماس بگیرد – از بالا.

و برای اطلاعات بیشتر در مورد “مقدس” ، به ویژگی های جدید پشت صحنه نگاه کنید در زیر روند کار دو هنرمند برای زنده کردن آهنگ در قالب تصویری با کارگردان Colin Tilley با جزئیات گسترده بررسی شده است: