Rich the Kid می گوید ترامپ برای رویداد میشیگان سعی کرد او را به پرواز درآورد: “من هیچ فروشی ندارم”

ریچ کید می گوید ترامپ ، که اخیراً مورد تأیید بی معنی لیل پمپ قرار گرفته است ، تلاش کرده است او را قبل از انتخابات ریاست جمهوری سه شنبه سوار هواپیمای خود به میشیگان کند.

دوشنبه شب در به روزرسانی استوری اینستاگرام ، ریچ خاطرنشان كرد كه پیشنهاد رد شدن را رد كرده است.

“FOH” ، وی درباره دریافت تماس اولیه گفت. “من هیچ فروشی ندارم.”

rtk
تصویر از طریق Rich the Kid / Instagram

بعداً ، ریچ تصویری از متنی را که در مورد اقدام به پرواز کردن دریافت کرده بود به اشتراک گذاشت. لیل پامپ در متن ها ذکر شده است ، وعده های ادعایی اقامت در هتل و فرصت “دیدار با همه میلیاردرها”.
rtk
تصویر از طریق Rich the Kid / Instagram

احتمالاً این تلاش برای درگیر کردن Rich Kid در یک تظاهرات دوشنبه شب در Grand Rapids بود که در طی آن پامپ پس از معرفی ترامپ به عنوان “دلال محو کوچک” روی صحنه رفت. پس از مقدمه نادرست ، پامپ برای مدت کوتاهی خطاب به جمعیت گفت که هیچ نتیجه ای ندارد. پامپ ، به تصویب فوری بسیاری در توییتر ، اخیراً تهدید کرد که اگر ترامپ و مایک پنس در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 به جو بایدن و کمال هریس ، معاون نخست وزیر سابق باختند ، آمریکا را ترک خواهد کرد. با ریزش ، ریچ عکسهایی را در اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن در حال ضربه زدن به پارک اسکیت میامی با لیل وین بود ، که اخیراً انتقادات گسترده ای را به دلیل تمجید از فروشنده خود در کاخ سفید و فروش استیک شکست خورده دریافت کرد:

همچنین

را نیز مشاهده کنید