جان لجند با انتقاد از لیل وین و رپرهایی که ترامپ را تأیید کرده اند ، می گوید آنها در “مکان غرق شده”

هستند w_1200 / fl_lossy، pg_1 / pxr3qluuety7p5hqaqgn / legend-trump “class =” ff-og-image-inserted “>

جان لجند چند کلمه انتخابی را برای رپرهایی که اخیراً به عنوان حامی ترامپ مطرح شده اند ، به اشتراک گذاشت.

در حین یک کارزار انتخاباتی روز دوشنبه در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا ، لجند مخاطبان را خطاب قرار داد.

“اکنون ، برخی افراد پست بودن ، قلدری ، خودخواهی دونالد ترامپ را می بینند و آنها آن را به عنوان قدرت ، نوعی مردانگی پیچ خورده می دانند.” او گفت. “برخی طمع او را می بینند و آن را به دلیل خوب بودن در تجارت اشتباه می گیرند.”

“برخی از رپرهای مورد علاقه سابق شما توسط این دروغ ها مجذوب شده اند” ، لجند ادامه داد. “من فکر می کنم آنها حتی یک سوپرگروه جدید تاسیس کردند ، آن را مکان غرق نامیده می شود” ، اشاره به فیلم جوردن پیل برو بیرون.

“اما طرح پلاتینیوم ترامپ برای افراد سیاه پوست چیزی جز طلای احمق نیست زیرا شما می توانید” وی با بیان کلمه ای که وی می گوید بانک “، وی با صراحت به پیشنهادی که دولت ترامپ ماه گذشته افشا کرد ، اشاره کرد که تعدادی از وعده ها را به جامعه سیاه پوستان ارائه می دهد.

” از دانشجویان ترامپ بپرسید دانشگاه از همه پیمانکارانی که سخت کوشی کرده است بپرسید. از مردم بخواهید خیریه او قبل از تعطیل شدن به دلیل کلاهبرداری به آنها کمک کند. از همه آمریکایی های سیاه و قهوه ای که از این ویروس می میرند و زیر نظر خود شغل خود را از دست می دهند ، سال کنید. “

” رئیس جمهور قدرتمند نیست “، لجند ادامه داد. “او ترسو است.”

لجند گفت: “و حرفه او در تجارت و دولت پس از ناكامی پس از ناكامی ناكام ماند.” “ما به رئیسی نیاز داریم که بتوانیم به او اعتماد کنیم. نوعی رئیس جمهور جو بایدن خواهد بود. و او نه تنها خسارت چهار سال گذشته دست در دست سناتور کمالا هریس را عوض نخواهد کرد ، بلکه آنها اقتصاد و کشوری بهتر از هر زمان دیگری ایجاد خواهند کرد. “

تعدادی از رپرها حمایت خود از ترامپ را نشان دادند ، یکی از جالب ترین آنها لیل وین بود. هفته گذشته ، ویزی با انتشار توئیتی عکسی از او و ترامپ را نقل مکان کرد و در آنجا حمایت خود را از طرح پلاتین اعلام کرد.

یخ مکعب پس از تشکر مشاور ارشد ترامپ از وی برای همکاری با کاخ سفید در صندلی داغ بوده است. روی نقشه و در اوایل این ماه ، 50 سنت علناً حمایت خود را از ترامپ ابراز کرد ، اگرچه بعداً دست از کار کشید. لیل پمپ نیز ترامپ را استعفا داده است ، که بعداً در هنگام تظاهرات میشیگان روز دوشنبه به او لقب “دلال محو کوچک” را اعطا کرد – و به گفته ریچ بچه ، ترامپ سعی کرد او را برای رویداد میشیگان نیز بیرون کند.

افسانه همچنین در هنگام رالی بایدن در فیلادلفیا با مشترک بازی کرد. “فقط GLORY را با برادرمJohnLegend در فینالJoeBiden و @ KamalaHarris رالی در شب انتخابات در فیلادلفیا اجرا کردیم. فردا رأی دهید. بیایید تاریخچه کنیم ، “مشترک توئیت کرد.

همچنین << / p>