آلبوم های آریانا گراند ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین

getty-2017-kevin-mazur “class =” ff-og-image-inserted “>

در سن 27 سالگی ، آریانا گراند قبلاً در چندین فصل مهم زندگی حرفه ای خود موفق شده است. او از نوجوانی قبل از پیوستن به گروه بازیگران مجموعه تلویزیونی نیکلودئون پیروز و تبدیل شدن به یک ستاره واقعی کودک در برادوی در نمایش های موزیکال بازی کرد. از آنجا ، او شروع به رها کردن آلبوم های کامل استودیویی از خودش کرد ، با شروع اولین کار خود ، با نام شما ، در سال 2013.

آریانا گراند حتی در نخستین روزهای زندگی حرفه ای خود به عنوان خواننده انفرادی پاپ موفق بود. Yours Truly و همچنین پیگیری هایش در شماره 1 جدول آلبوم های بیلبورد 200 اولین حضور خود را داشت: 2014 همه چیز من. اما تنها در نیمه دهه گذشته ، با انتشار آلبوم های مورد تحسین منتقدین مانند “زن خطرناک” ، “شیرین کننده” و تشکر از شما ، در مرحله بعدی ، آریانا واقعاً به عنوان یک سوپراستار غالب جهانی برای خودش درآمد و با موفقیت جهان ها را در هم آمیخت. از پاپ ، R&B و هیپ هاپ با پیچ و تاب منحصر به فرد خود.

اکنون ، در اواخر یک دهه جدید ، آریانا گراند با ششمین آلبوم استودیویی خود بازگشت: موقعیت ها. بنابراین ، در مقایسه با سایر نمایش های کامل وی ، چه رتبه ای دارد؟ آیا بهترین آلبوم او هنوز است؟ یا آیا بالاخره رگه داغ او خنک شد؟ تیم Complex Music نگاهی به کاتالوگ نسخه های کامل او انداخت تا بفهمد که بقیه در کجا قرار دارد. این آلبوم های آریانا گراند هستند که از بدترین به بهترین رتبه بندی شده اند.

همچنین

< / div>