Premiere: Sipprell با استفاده از تصاویر قفل شده خانگی برای “Bad History”

خلاقیت پیدا می کند / sipprell-credit-matt-miller “class =” ff-og-image-inserted “>

آخرین ماه ، Sipprell ، خواننده و ترانه سرا از جنوب لندن ، آخرین EP خود را با نام Bad History منتشر کرد ، یک مجموعه شش قطعه ای از سنگهای قیمتی حاوی خطوط موسیقی جاز ، R&B ، تأثیرات لاتین و الکترونیک ، اما همه آنها بر روی آوازهای آرام او متمرکز بودند. امروز او با تصاویری از آهنگ تیتراژ که به دلایل مشخص ، خانگی بود ، بازمی گشت.

به کارگردانی آیدن هارمیت-ویلیامز ، این ویدیو تابستان در آپارتمان او فیلمبرداری شد و به وضوح محدودیت های قفل شدن ایجاد شده است طرف مبتکر او. با شروع یک کار به ظاهر کم کلید ، بیشتر نیمه اول در اطراف عکسهای Sipprell تمرکز می کند ، و با لباس های کاملاً غیر رسمی آرام می گیرد ، اما بعد از آن به باغ می رویم و ناگهان در قرن دیگر هستیم و او لباس بزرگی را پوشانده است. لباس با کلاه حتی بزرگتر.

وی از طریق ایمیل به مجتمع گفت: “ما در یکی از گرمترین روزهای سال فیلم را با تیم بسیار کوچکی در آپارتمان من فیلمبرداری کردیم.” “ایده این بود که نسخه های مختلفی از خودم از زمان های مختلف نشان داده شود. ما با لوازم جانبی و یک ظاهر طراحی شده خلاق شدیم و از فضا بیشترین استفاده را کردیم. این یک نمایش بصورت قفل خانگی است. ما سرگرم شدیم و به چگونگی آن افتخار می کنم out! “

” Bad History “از EP به همین نام گرفته شده است که اکنون خارج شده است.