هدایای اسپری اقیانوس “رویاها” TikTok Star یک کامیون جدید با آبمیوه

است. / doggface208 “class =” ff-og-image-inserted “>

هر فرصتی برای نوشتن کمی بیشتر در مورد کلیپ “رویاها” هنوز هم در همه جا حضور ناتان آپوداکا فرصتی است که می توان از آن استفاده کرد.

این هفته ، مستقیماً از خود Apodaca (معروف به Doggface420) ، فهمیدیم که Ocean Spray با اهدا g هدیه ، برای ستاره درحال رشد تیک توک حاضر شد او یک کامیون جدید متناسب با این موضوع ، کامیون مورد بحث دارای رنگ آمیزی بسیار آبدار است و با تختخواب خود پر از محصولات Ocean Spray وارد بازار شد.

هدیه مناسب یک تلاش مشترک بین Ocean Spray بود که مدیرعامل آن اخیراً اسکیت بازسازی کرد “رویاها” خودش کلیپ می کند و رون سایر نیسان در آیداهو فالز.

“ما نمی توانیم به یک آدم خاکی تر فکر کنیم” ، یک نماینده رون نیسر نیسان در مورد “مجموعه چرخهای بسیار شایسته” گفت “هدیه به آپوداکا. “اکنون مقداری موسیقی را روشن کنید و از آب میوه خود لذت ببرید.” ماه گذشته Apodaca با TMZ صحبت كرد و گفت كه او كمك های خود را برای تأمین نیازهای حمل و نقل و مسكن و همچنین برخی هدیه برای مادرش قرار می دهد.

“این دیوانه است. من نمی دانم چند نفر کمک های مالی دائماً وارد می شود ، اما ، همانطور که گفتم ، فی نفسه یک برکت است. ” “مطمئناً می خواهم کمی به مادرم بدهم. بنابراین همین الان می دانم که 5000 دلار به او خواهم داد.”

با دادن دنباله روی Doggface208 از TikTok به خود و همه اطرافیان لطف کنید. در جای دیگر.