برایسون تیلر توضیح می دهد که چگونه برای آهنگ “Anniversary” برای “Anniversary” همکاری “Drake” را به دست آورد

، pg_1 / ha2yrwbqy6lc13savv3i / bryson-tiller-diskutes-drake-outta-time-working “class =” ff-og-image-inserted “>

کمتر از یک هفته پس از انتشار آلبوم سالگرد خود ، بریسون تیلر نشان داد که چگونه توانسته است حضور مهمان را توسط یکی از بزرگترین اسامی موسیقی امروز. البته ، ما در مورد دریک صحبت می کنیم ، که یک آیه برجسته در “Outta Time” ، تنها برنده سالگرد با یک هنرمند مهمان معتبر ارائه داد.

تیلر نحوه مصاحبه را در طی مصاحبه ای توضیح داد سریال Genius ‘For the Record. لوییزویل ، کنتاکی ، بومی گفت که Drake قرار بود در تلاش 2015 Trapsoul ظاهر غافلگیرکننده ای داشته باشد ، اما در نهایت به دلایلی برنامه ها از بین رفت.

“قبل از اینکه فاش شود دریک به دنبال” دنباله “و” نکن ”

استراتژی معاون محتوای Genius ، راب ماركمن سپس از تیلر پرسید كه چگونه این همکاری را برای دریك آغاز كرده است. در آن زمان بود ، تیلر توضیح داد كه او و دریك سالها به دنبال یك همکاری بودند ، اما وضعیت روانی تیلر او را عقب نگه می داشت.

“در واقع این چنین اتفاقی افتاد. حدود هشت ، نه ماه تیلر گفت ، پیش از این – من و او همیشه دوست داشتیم ، یا هر ایده دیگری را برای همدیگر ارسال کرده ایم. “من قرار بود در More Life حضور داشته باشم ؛ در آن زمان ، من فقط در یک فضای ذهنی وحشتناک به سر می بردم. من واقعاً نمی توانستم آیه مناسب Bryson Tiller را برای یک آلبوم Drake ارائه دهم … فقط آنجا نبود. بنابراین من سرانجام نتوانستم وارد پروژه شوم. به هر حال ما همچنان در طول سالها باهم ارتباط داشتیم. “

تیلر گفت که آهنگی را که برای پروژه سرنیتی در نظر گرفته بود برای دریک ارسال کرده است. درزی از آنچه شنید خوشش آمد و آیه ای را برایش فرستاد. و اگرچه تیلر گفت که تحت تأثیر قرار گرفته است ، اما در تکمیل مسیر هنوز مردد بود.

“من مثل این بودم ،” وای ، تو به نظر شگفت انگیز به نظر می رسید “… مدتی روی آن نشستم ، و تیلر گفت: “به نوعی خودم را در همان مکانی یافتم که در زمان آغاز همکاری همکاری داشتیم.” “… اگر نمی خواهم حتی آهنگی بیایم … من به نوعی فقط مدتی روی آن نشسته بودم.”

سپس در حین جلسه استودیو برای سالگرد ، مدیر او نیل دومینیک از آنچه در پیست دریک اتفاق افتاد پرسید. تیلر سپس آهنگ را برای دومینیک بازی کرد ، و سپس او را ترغیب کرد که آن را آزاد کند.

“[دومینیک] مانند” مرد ، آن گه است. من نمی خواهم دروغ بگویم. من احساس نمی کنم گه تیلر یادآوری کرد: “… او استودیو را ترک کرد ، و برای اولین بار ، من به آنجا رفتم و آن را ناک اوت کردم … من مانند” یو ، آیا می توانم از آن در آلبوم خود استفاده کنم؟ ” [دریک] مثل این بود ، “آره. بیا بریم. بیا بریم. من اعتیاد به مواد مخدره دارم.” بنابراین ، این چنین اتفاقی افتاده است. “

می توانید مصاحبه کامل Tiller for the Record را در YouTube تماشا کنید. وی همچنین در مورد موفقیت و انتقاد از Trapsoul ، برخورد با اعتماد به نفس ، و قصد خود برای رها کردن Serenity در سه قسمت بحث می کند.

را تماشا کنید