برایسون تیلر توضیح می دهد که چگونه برای آهنگ “Anniversary” برای “Anniversary” همکاری “Drake” را به دست آورد

، pg_1 / ha2yrwbqy6lc13savv3i / bryson-tiller-diskutes-drake-outta-time-working “class =” ff-og-image-inserted “>

کمتر از یک هفته پس از انتشار آلبوم سالگرد خود ، بریسون تیلر نشان داد که چگونه توانسته است حضور مهمان را توسط یکی از بزرگترین اسامی موسیقی امروز. البته ، ما در مورد دریک صحبت می کنیم ، که یک آیه برجسته در “Outta Time” ، تنها برنده سالگرد با یک هنرمند مهمان معتبر ارائه داد.

تیلر نحوه مصاحبه را در طی مصاحبه ای توضیح داد سریال Genius ‘For the Record. لوییزویل ، کنتاکی ، بومی گفت که Drake قرار بود در تلاش 2015 Trapsoul ظاهر غافلگیرکننده ای داشته باشد ، اما در نهایت به دلایلی برنامه ها از بین رفت.

“قبل از اینکه فاش شود دریک به دنبال” دنباله “و” نکن ”

استراتژی معاون محتوای Genius ، راب ماركمن سپس از تیلر پرسید كه چگونه این همکاری را برای دریك آغاز كرده است. در آن زمان بود ، تیلر توضیح داد كه او و دریك سالها به دنبال یك همکاری بودند ، اما وضعیت روانی تیلر او را عقب نگه می داشت.

“در واقع این چنین اتفاقی افتاد. حدود هشت ، نه ماه تیلر گفت ، پیش از این – من و او همیشه دوست داشتیم ، یا هر ایده دیگری را برای همدیگر ارسال کرده ایم. “من قرار بود در More Life حضور داشته باشم ؛ در آن زمان ، من فقط در یک فضای ذهنی وحشتناک به سر می بردم. من واقعاً نمی توانستم آیه مناسب Bryson Tiller را برای یک آلبوم Drake ارائه دهم … فقط آنجا نبود. بنابراین من سرانجام نتوانستم وارد پروژه شوم. به هر حال ما همچنان در طول سالها باهم ارتباط داشتیم. “

پست جدید  دریک عشق تولد لیل وین را نشان می دهد: "زندگی بیشتر به مردی که هرچه داشت به من داد"

تیلر گفت که آهنگی را که برای پروژه سرنیتی در نظر گرفته بود برای دریک ارسال کرده است. درزی از آنچه شنید خوشش آمد و آیه ای را برایش فرستاد. و اگرچه تیلر گفت که تحت تأثیر قرار گرفته است ، اما در تکمیل مسیر هنوز مردد بود.

“من مثل این بودم ،” وای ، تو به نظر شگفت انگیز به نظر می رسید “… مدتی روی آن نشستم ، و تیلر گفت: “به نوعی خودم را در همان مکانی یافتم که در زمان آغاز همکاری همکاری داشتیم.” “… اگر نمی خواهم حتی آهنگی بیایم … من به نوعی فقط مدتی روی آن نشسته بودم.”

سپس در حین جلسه استودیو برای سالگرد ، مدیر او نیل دومینیک از آنچه در پیست دریک اتفاق افتاد پرسید. تیلر سپس آهنگ را برای دومینیک بازی کرد ، و سپس او را ترغیب کرد که آن را آزاد کند.

“[دومینیک] مانند” مرد ، آن گه است. من نمی خواهم دروغ بگویم. من احساس نمی کنم گه تیلر یادآوری کرد: “… او استودیو را ترک کرد ، و برای اولین بار ، من به آنجا رفتم و آن را ناک اوت کردم … من مانند” یو ، آیا می توانم از آن در آلبوم خود استفاده کنم؟ ” [دریک] مثل این بود ، “آره. بیا بریم. بیا بریم. من اعتیاد به مواد مخدره دارم.” بنابراین ، این چنین اتفاقی افتاده است. “

پست جدید  اولین نمایش: M'Way خواننده رپ ناتینگهام پیامی برای شکاکان خود در "WYD" دارد

می توانید مصاحبه کامل Tiller for the Record را در YouTube تماشا کنید. وی همچنین در مورد موفقیت و انتقاد از Trapsoul ، برخورد با اعتماد به نفس ، و قصد خود برای رها کردن Serenity در سه قسمت بحث می کند.

را تماشا کنید