Premiere: خواننده و ترانه سرا در حال ظهور ، Rosie Frater-Taylor Balances Folk and Jazz برای “Better Days”

متولد صحنه جاز مشهور جهان در لندن و بسیار الهام گرفته از جونی میچل و جان مایر ، امروز رزی فراتر-تیلور آهنگ جدید خود را “بهتر روزها”. او ابتدا با اولین آلبوم On My Mind انگشت شست خود را به صنعت موسیقی فرو برد ، اما اکنون ، با اتمام سال سوم تحصیل در رشته گیتار جاز در آکادمی سلطنتی موسیقی ، آماده است تا هنوز این کار را با او دنبال کند – آلبوم دوم بدون عنوان.

آهنگ جدید او را در مسیر انتشار آلبوم قرار می دهد ، که فعلاً کمی فاصله دارد و نشان دهنده جهش ها و مرزهایی است که صدای او طی چند سال اخیر ایجاد کرده است. دو موردی که بلافاصله مورد توجه قرار می گیرد تأثیر جاز بر تنظیمات پیچیده و ملودی های سر به فلک کشیده پاپ است که به طور واضحی در مقابل یکدیگر قرار می گیرند. سپس این مورد در پس زمینه های عامیانه و روح برجسته ظاهر می شود و به خوبی آلبوم جدید را جلب می کند.

“روزهای بهتر” به طور رسمی فردا ، 30 اکتبر به نمایش در می آید. پیش خرید اینجا >

پست جدید  هری استایلز پس از خراب شدن اتومبیل خود در خیابان ، هنگامی که او دور است ، یادداشت عاشقانه ای برای هوادار خود به یادگار می گذارد ، pg_1 / qlaqbgn86lgrxll1zogf / harry-styles "class =" ff-og-image-inserted "> در حالی که یک طرفدار هری استایلز به نام تئادورا غایب بود ، یک دوست خانوادگی با تعجب بزرگی روبرو شد زیرا این بازیگر / خواننده هنگام حضور در خانه طرفدار ظاهر شد. ماشین خراب شد هنگامی که وسیله نقلیه در خیابان خانواده تعمیر می شد ، استایلز در خانه آویزان شد ، ماهی حیوان خانگی هوادار را تغذیه کرد ، و قبل از ترک او یک یادداشت متفکرانه برای نشان دادن قدردانی او از آنجا که او برای دیدن او در آنجا نبود ، ترک کرد. در یک یادداشت آمده است: "تئادورا ، ماشین من در خیابان تو خراب شد و دوست پدرت با مهربانی به من اجازه داد با یک فنجان چای در خانه ات منتظر بمانم." "من از اینکه دلتنگ همدیگر شده ایم بسیار خراب شده ام. مشتاقانه منتظر ملاقات به زودی هستم. با مردم با مهربانی رفتار کنم. تمام عشق من ، هری. دیگری می گوید ، "با ارسال تمام عشق من ، بسیار متاسفم که دلم برای همدیگر تنگ شده است. تا دفعه بعد ، [قلب] هری." استایل همچنین کپی طرفدار آلبوم Fine Line خود را امضا کرد ، و نوشت که در حالی که او ناراحت بود که او آنجا نیست ، پدرش باید با تیمش تماس بگیرد تا او را در یک نمایشگاه ببیند. همچنین لازم به ذکر است که ماهی های سبک تغذیه شده ، به گفته بیلبورد ، هری نیز نامگذاری شد. نیمه برخورد طرفداران استایلز پس از انتشار آخرین موزیک ویدئو خود برای "طلایی" است که شامل خواننده در حال دویدن در شهر ، جنگل و خیابان های خیابان است. ساحل آمالفی. در جبهه های سیاسی ، اوایل این هفته استایلز مطمئن شد که برای رأی دادن در این فصل از انتخابات طرفداری می کند علی رغم این واقعیت که خودش نمی تواند در انتخابات شرکت کند. "اگر من می توانستم در آمریکا رأی دهم ، با مهربانی رأی خواهم داد. " مردم در کشورها را به نظر سنجی برسانید. برای ثبت نام در خبرنامه پیچیده برای انتشار اخبار ، رویدادها و داستان های منحصر به فرد. همچنین این داستان را به اشتراک بگذارید

همچنین

را تماشا کنید