TI به Speedy Morman در یک قسمت جدید از مجموعه اخبار پیچیده 360 پیوست ، و در نتیجه بحث گسترده ای آغاز شد که با L.I.B.R.A آغاز شد. در حالیکه TI – که متذکر شده است که به طور مکرر برای آزمایش COVID-19 آزمایش می شود – از دستورالعمل های CDC و توصیه های افراد برجسته دیگر پیروی نمی کند متخصصان بهداشت در مورد استفاده از ماسک ، وی توضیح داد که “نمی گوید مردم باید بی خیال شوند.”

از آنجا ، TI در اهمیت شخصی آلبوم جدید خود ، که او بهترین آن را هنوز محبوب و همچنین مورد علاقه خود می داند ، فرو رفت. به طور طبیعی ، این بحث دیگری را آغاز کرد که نزدیک به علامت هفت دقیقه در مورد شعر “We Did It Big” شروع شد. برای T.I. ، آهنگ انعکاسی “قطعاً دردناک ترین ساخته شدن” بود ، حتی او را به “اشک یا دو قطره ریختن” در طول مراحل نوشتن تحریک کرد. البته ، یک غزل – یعنی بیت دوم “سرانجام بر روی دریک pissin ‘” در مورد دوست او – همچنین باعث خنده طرفداران شد.

“من می دانم که من هیچ قصد بد و هیچ قصد سوicious استفاده از آن ، “TI گفت در مورد اشعار مورد بحث “من می دانم که من و دریک هرگز مشکلی نداریم. من هیچ انگیزه واقعی برای سلاح سازی یک حادثه تصادفی علیه او ندارم. و من امیدوارم یا فکر می کنم یا فکر می کنم که او به اندازه کافی هوشمند و آگاه است تا درک کند. برای یکی ، شما باید به این فکر کنید که چه کسی واقعاً این گلدان را به هم می زند. شما سایت های وبلاگ دارید. روزنامه ها را در اختیار شما قرار می دهد. و ، می دانید ، آنها در پوست هیچ پوستی ندارند. . “

از آنجا ، TI گفت اعتقاد او این است که هرگونه ادعای طرفداران یا دیگران در مورد نظریه پردازی مسائل بین او و دریک – گرچه صادقانه نیست – با “جهان” برخورد خواهد شد. وی همچنین توضیح داد که اگر دریک بخواهد در مورد هر چیزی با او ارتباط برقرار کند ، خط او همیشه باز است.

وی در علامت 9:50 گفت: “منظور من این مسئله بزرگی برای من نیست.” “من هرگز از تماس [او] امتناع ورزیده ام … اگر او هرگز نیاز داشت در مورد هر چیزی با من صحبت کند ، خط من همیشه باز است. لزوماً نیازی به شکار او و قطع روزش احساس نمی کنم از او بپرسید که چرا من را دنبال نکرده است. به نظر من ، این در واقع تجارت انسان نیست. در برخی گریه های واقعی. “

بعداً ، حدود 15 دقیقه در TI از او خواسته می شود که آیات را در تک آهنگ پرجمعیت “Swagga Like Us” در سال 2008 رتبه بندی کند. ساخت آهنگ خود ، T.I. گفت ، یک لحظه “باورنکردنی” در زندگی حرفه ای خود رقم زد که در آن احساس کرد تاریخ در حرکت است.

“دوباره ، من می خواهم به شما بگویم ، من هیچ کس را بهتر از من دوست ندارم ،” T.I. وقتی از او خواست بهترین آیه را بخواهد گفت “من هرگز کسی را که دوست داشته باشم بهتر ملاقات نکرده ام ، بنابراین همیشه می خواهم بگویم. اما تصمیم من نیست. این کار را به هواداران واگذار می کنم. ما موسیقی را ایجاد می کنیم تا همه نظرات شما را ارائه دهند. ” هنوز هم ، T.I. در نهایت متقاعد شد که یک رتبه بندی کامل از هر چهار آیه را انجام دهد.

این رتبه بندی را بدست آورید ، و همچنین فکر TI درباره Verzuz آینده خود با Jeezy و موارد دیگر ، از طریق ویدیو بالا.