Kanye Drops “Nah Nah Nah” Remix f / DaBaby and 2 Chainz

پس از انداختن آهنگ جدید” نه نه نه “در اوایل این ماه ، كانیه وست ریمیکس آهنگی را با حضور DaBaby و 2 Chainz توئیت کرده است.

Kanye برای اولین بار ریمیکس آهنگ را در اوایل این ماه طعنه زد و به هوادارانش گفت که “DABABY VERSE را در اطراف آن چرخاند تا اینقدر سریع الهام بخش باشد تا ببیند چقدر سریع می توانیم به عنوان یک انسان حرکت کنیم.” به نظر می رسد که این آهنگ هنوز سرویس های پخش جریانی را تجربه نکرده است ، اما ممکن است نیمه شب در سراسر جهان برسد.

“آنها به هر حال از من متنفر خواهند شد” ، به ریمیکس تازه منتشر شده DaBaby رپ می زند ، که قطع می شود در ساعت 2:20 به دلیل محدودیت زمانی توییتر برای محتوای ویدیویی. “احساس می کنید tryna رسانه ای از من سو abuse استفاده می کند / می خواهید من را به صلیب بکشید؟”

Kanye و DaBaby از اواخر دوست شده اند ، و اولین مکالمات متنی خود را در توییتر به اشتراک می گذارند ریمیکس نسخه اصلی این آهنگ “شما به پیشنهاد ریاست جمهوری خود رسیدگی می کنید ، چیزی است که DaBaby قبلاً از آن ابراز حمایت کرده بود.” پرسید “چه مشکلی با” شما وجود دارد؟ … این یک مرد بزرگ است ، من نمی توانم به او بگویم / آنچه او می تواند یا نمی تواند بگوید. “

< div class = "vidible-max">

همچنین

88801100 0110888 پس از رها کردن آهنگ جدید خود “نه نه نه” در اوایل ماه جاری ، Kanye West توئیت کرده است که یک ریمیکس از آهنگ DaBaby و 2 Chainz را پخش می کند.