Premiere: SX Scenic Visuals for Single Soul-Baring “In Real Life”

داغ داغ تک آهنگ سپتامبر خود ،” خطرناک “، هنرمند متولد ولورهمپتون با پیگیری احساسی تحت عنوان” در زندگی واقعی “بازگشت.

سام گامبلی ، که برای طرفدارانش S-X شناخته می شود ، پس از ده سال تولید یکی از بزرگترین ترانه های ناخوشایند “Wooo Riddim” ، خط خودش را به عنوان خواننده و ترانه سرا تراشیده است. او در ادامه برای افرادی مانند Childish Gambino ، Skepta و Lil Wayne تولید کرد ، اما اکنون SX همچنان در هنر خود در “In Real Life” رشد می کند ، ویدئویی که امروز منحصراً در آن برتر هستیم.

مارک سال گذشته در حالی که در لس آنجلس حضور داشت ، مارک پاپ SX با رنگی روشن در این آهنگ می درخشد – یک پیشنهاد صادقانه که او را در مورد آخرین مراحل رابطه باز می کند. او می گوید: “بعد از تحقق سخت زندگی شخصی من ، آهنگ فقط از درون من بیرون ریخت و من آن را در 15 دقیقه نوشتم.” “ من همیشه از شنیدن موسیقی من برای هواداران بسیار هیجان زده هستم زیرا برخی از طرفداران فقط می خواهند صدای هیپ هاپ ضرب و شتم جالب و بدون معنای واقعی را بشنوند ، اما دیگران می خواهند چیزهای عمیق ، هنوز یک آهنگ پاپ را بشنوند من واقعاً از دیدن آنها و شنیدن آن هیجان زده شده ام. “

به کارگردانی تروی روسکو و دانیل گودال ، تصاویر دیدنی” در زندگی واقعی “را در بالا تماشا کنید. S-X در ماه مه 2021 به تور انگلیس می رود و شما در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد و بلیط های خود را تهیه می کنید.

همچنین

< / div>