PETA پس از بازدید از لیل پمپ از باغ وحش “Tiger King” Star

خواستار تحقیق شد mvax4irrisvfsrzyod3c / lil-pump-red-coat “class =” ff-og-image-inserted “>

Doc Antle ، یکی از موضوعات مطرح شده در اسناد Netflix Tiger King ، به دلیل بازدید از طرفدار دونالد ترامپ و خواننده رپ Lil Pump مورد انتقاد PETA قرار گرفته است. .

PETA طی این نامه نامه ای را به وزارت کشاورزی ایالات متحده فرستاد و خواستار آغاز تحقیقات رسمی شد. به گزارش TMZ ، در این نامه آمده است: “در تاریخ 4 نوامبر ، آنتل ویدئویی را به رسانه های اجتماعی ارسال كرد كه مستند هنرمند رپ ، Lil Pump ، در تماس مستقیم فیزیکی با ببر نوجوان در Myrtle Beach Safari است.” “آنتل همچنین ویدیویی از لیل پمپ را در حال صعود بر روی تنه فیل حباب قرار داد که در طی آن او تعادل خود را از دست می دهد و می افتد.”

در فیلم پمپ با ببر ، می گوید: “ببرها را نجات دهید ، جهان را نجات دهید. ” او همچنین نشان داده شده است که روی فیل در کلیپ نشسته و در حین انجام این کار کلاه Make America Great Again را بر سر دارد. نامه شکایت از این دیدار توسط دبی متزلر ، مدیر دستیار اجرای قانون حیوانات اسیر نوشته شده است. وی گفت که فیلم Pump قانونی را نقض می کند که “حیوانات خطرناکی مانند … ببرها … یا فیل ها باید تحت کنترل و نظارت مستقیم یک حیوان آگاه و باتجربه باشند”.

پامپ اخیراً به بازدید از باغ وحش کارولینای جنوبی در آنتل رفت و این هفته فیلم هایی از این بازدید به صورت آنلاین مشاهده شد. ماه گذشته گزارش شد که به دنبال تحقیقات ، آنتل به اتهام قاچاق حیات وحش متهم شده است. وی همچنین به 1 فقره جرم توطئه برای فروش یا انتقال حیات وحش در معرض خطر ، چهار فقره جرم تخلف در توطئه برای نقض قانون گونه های در معرض خطر و نه فقره جنایت از حیوانات وحشیانه متهم شد.

لیل پمپ ، MAGA کامل را پشت سر گذاشته و از دونالد ترامپ در انتخابات 2020 حمایت کرده است. پامپ با اعلام این که یک چرخش کامل است ، به طرفدارانش گفت: “لعنتی من به نظر می رسد 33 دلار اضافی برای بایدن ، الاغ عوضی n *** a پرداخت می کنم.” “دمار از روزگارمان درآورد جو ، n *** a. ترامپ 2020 ، عوضی.”

همچنین

< / div>