دونالد گلاور پروژه موسیقی جدید را اذیت می کند ، می گوید آخرین نسخه “احتمالاً بهترین من بود”

دونالد گلاور یک سال بزرگ را پیش بینی می کند.

بعد از ظهر جمعه ، چند هافبک برای به اشتراک گذاشتن در توییتر استفاده کرد چند به روزرسانی در مورد آنچه که وی ذخیره کرده است. گلوور پس از طعنه زدن به فصل های سوم و چهارم که آتلانتا در انتظار آن بود ، تأیید کرد که او در حال کار بر روی یک انتشار موسیقی کامل است ، که به اعتقاد او “بزرگترین” وی هنوز خواهد بود.

Glover هیچ موردی ارائه نداد جزئیات بیشتر در مورد این تلاش ، اما پیشنهاد کرد که او برای خود مهار بزرگی کرده است ، زیرا او گفت آخرین “پروژه موسیقی” خود – که امسال 3.15.20 خواهد بود – “احتمالاً بهترین من بود”.

وی افزود: “سحر و جادو زیاد است.” “یال فکر می کرد من در سال 2018 داغ هستم.”

کودکانه گامبینو در سال 2018 موج های بزرگی ایجاد کرد ، به دلیل عمده رکورد سیاسی “This Is America”. در دو سال بعد ، گلاور در جبهه موسیقی نسبتاً ساکت ماند و یک بسته تابستانی و همچنین نسخه قبلی 3.15.20 رها کرد ، که از “بزرگترین” نسخه انتشارش دور بود. این پروژه نتوانست 10 مورد برتر Billboard 200 را شکست ، اما مورد ستایش گسترده منتقدان قرار گرفت. همچنین لازم به ذکر است که گلوور به ترتیب از کلمات “بهترین” و “بزرگترین” برای تشخیص آخرین آلبوم و پروژه آینده خود استفاده کرده است که باعث ایجاد فریب در میان طرفداران وی شده است.

باز هم ، موارد زیادی وجود دارد رمز و راز مربوط به انتشار ، زیرا Glover نسبت به فصل جدید Gambino بسیار ساکت بوده است. آیا او مسیر تجاری تری را طی می کند؟ بازگشت به صدای کلاسیک او؟ یا تحویل چیزی است که قبلاً هرگز نشنیده ایم؟

شاید او برخی از هنرمندان مورد علاقه فعلی خود را برای کمک به آلبوم جذب کند ، از جمله 21 Savage ، Tierra Whack ، برادرش Steve G. Lover ، Baby Keem ، و – “بهترین” – Azealia Banks:

Glover از برنامه های خود برای بازنشستگی تغییر شکل دهنده Gambino خود در سال 2017 خبر داد ، اما اخیراً نشان داد که او کاملا آماده نیست تا از بازی دور شود. وی در جریان مصاحبه GQ انگلیس در ماه سپتامبر با میکائلا کوئل ، این موضوع را لمس کرد و گفت که احساس می کند آلبوم 3.15.20 او تمام نشده است.

“با نوشتن ، من قطعاً احساس می کنم مثل آخرین پروژه و در مورد پروژه ای که اکنون هم کار می کنم ، از نظر موسیقی نیز همه معنوی است. ” وی ادامه داد: “من هنوز احساس نمی کنم که با آن پروژه [موسیقی] تمام شده ام.”