عروسک های آسیایی پیام های دلخراش پس از مرگ پادشاه وون را به اشتراک می گذارد: “قلب من رفته است”

خواننده رپ شیکاگو ، کینگ فون روز جمعه در پی حادثه تیراندازی در آتلانتا و دوست دختر سابق او عروسک آسیایی درگذشت از این خبر دل شکسته است. این دو خواننده رپ ماه گذشته عاشقانه عاشقانه بودند و عروسک آسیایی در پی درگذشت خود تعدادی توییت دلخراش و نگران کننده ارسال کرد.

“من می خواهم بمیرم 2 ، اگر احساس کنم که مرده ام قبلاً “، وی پس از انتشار علنی خبر مرگ پادشاه فون ، در توییت خود نوشت. “من هرگز مثل سابق نخواهم بود ، فقط امیدوارم که در تمام رویاهایم به من سر بزنید ، فقط می خواهم بخوابم تا بتوانم دوباره از ما عکس بگیرم ، می خواهم چشمانم را ببندم و دیگر هرگز باز نمی شوم … emoji] … قلبم از بین رفته است. من فقط یک روح خالی در بدن یک انسان هستم و ترجیح می دهم این احساس درد را داشته باشم. نمی توانم آنرا قوت دهم. “

توییتهای او همچنان ادامه داشت طرفداران او را که در این شرایط سخت عشق و حمایت او را ارائه داده اند نگران کنید. او نوشت: “اگر من همین الان بمیرم حتی نمی توانستم زمین بزنم.” “تمام زندگی من فقط در صورتم خراب شد در حالی که من سعی داشتم از یک دل شکستگی عبور کنم و در صلح خودم صلح کنم زیرا من می دانستم 100٪ در آنجا که ما نیستیم با هم باشیم 4. همیشه … من گفتم فون واسپ است که چرا شما ثابت بازی می کنید او گفت ، “ما حتی دروغ نرفته ام ، تا وقتی زندگی می كنم كه می میرم همه من آسیب دیده ام و فقط زندگی می كنم.” تمام وقت قلبم را می دانستم ، می دانم پشت دست من را دوست داری و فقط در سر در مورد مشکلاتت صحبت نمی کنی … عزیزم که من می دانم. “

بعد ، پست های او مثبت تر شد هنگامی که او موفقیت های فون را به صحنه تمرین شیکاگو پشت سر گذاشت جشن گرفت. او نوشت: “ون در حال استراحت به فاشو ، او در صلح است و پسرم با بسیاری از گریه ها مبارزه می کرد. هرگز در مورد آن صحبت نکرد. “من نمی دانم که چه مدت طولانی می توانم گریه کنم [شکلک گریه] تا اشکهای زیادی تا درد زیادی که دارد باعث می شود من از کار بیفتم …. کمکم کن!”

وی سپس تصاویر آنها را با هم به اشتراک گذاشت ، نشان دادن معنای آنها برای یکدیگر است.

نیکی میناج برای حمایت از عروسک آسیایی تماس گرفت. نیکی در توئیتر نوشت: “من مطمئن هستم که من کلمات درستی ندارم اما عشقم را می فرستم و برای قدرت تو دعا می کنم ، دختر بچه”.

کینگ فون در تیراندازی به ضرب گلوله کشته شد صبح روز جمعه درگیر پلیس در خارج از یک کلوپ شبانه در مرکز شهر آتلانتا بود. جزئیات بیشتر در مورد این حادثه و تحقیقات هنوز در زمان انتشار موجود نیست.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">