گزارش شش صفحه کیم کارداشیان در حال بررسی طلاق از کانیه وست است ، آیا برنامه ریزی شده است

کانیه وست با رفتارهای اخیر خود بسیاری از طرفداران خود را نگران کرده است و اکنون صفحه شش گزارش داده است که برخی از اظهارات وی باعث شده است که کیم کارداشیان به فکر طلاق باشد. .

یک منبع نزدیک به این زوج به صفحه شش گفت که “نظرات شما درباره موضع گیری ضد سقط جنین به ویژه ازدواج آنها را تحت تأثیر قرار داده است. در اوایل سال جاری ، كانی در مصاحبه ای با فوربس ، موضع خود را دوباره اعلام كرد و ادعا كرد كه برنامه ریزی والدین “كار شیطان” است. از آن زمان ، او همچنان به تقسیم دروغ در مورد موضوع پرداخت. این منبع در مصاحبه ای با نیک کانون در این ماه ، وی سقط جنین را با “نسل کشی سیاه” مقایسه کرد.

“کیم تمام طلاق را برنامه ریزی کرده است” ، منبع اضافه کرد ، “اما او منتظر است تا آخرین پرونده خود را پشت سر بگذارد قسمت.” Kanye برای اولین بار فاش کرد که در سال 2018 با انتشار کارنامه Ye خود به عنوان قطبی تشخیص داده شده است. در ماه ژوئیه ، TMZ گزارش داد كه كانیه در میان یك قسمت دوقطبی قرار دارد و باعث نگرانی خانواده و دوستانش شد. در یک لحظه به خصوص نگران کننده در جریان یک رویداد مبارزاتی ریاست جمهوری در همان ماه ، او گریه را از هم گسیخت و گفت که او و کیم قصد داشتند اولین فرزندشان را با هم سقط کنند. وی گفت: “من تقریبا دخترم را کشتم.” “دیگر برنامه B ، برنامه A.”

مجله PEOPLE همچنین گزارش می دهد که کیم کارداشیان در حال حاضر با همسرش اختلاف دارد. منبع گفت: “[او] در انتهای طنابش است ،” “او از داروهای خود استفاده نکرده است. او قول داد که بر روی آنها باقی خواهد ماند. آخرین بار ، بخشی از مذاکره با کیم این بود که به داروهایش برمی گردد و برای کنترل انگیزه های خود بسیار سخت کار خواهد کرد. وعده ها. و اکنون این وعده ها شکسته شده است. “

منبع اضافه کرد که کیم” حتی یک ذره به انتخابات ریاست جمهوری اهمیتی نمی دهد “و تمرکز او بر روی فرزندان آنها است.