ایرو گوتی در مورد “عالی ترین بروکلین” و مشکلات Jay-Z و 2Pac

صحبت می کند wpaz5k5jfuamfrlm6qgn / jigga-man “class =” ff-og-image-inserted “>

توپاک در تلاش بود تا جنگ کامل علیه The Notorious BIG را روشن کند این بدان معنی است که هرکسی که در کنار بیگی قرار داشته باشد احتمال دارد با یک ضربه مستقیم مورد اصابت قرار بگیرد. در مورد Irv Gotti ، این مورد وقتی مسئله 2Pac با Jay-Z مطرح شد ، این مورد بود.

Irv اخیراً در برنامه زنده Fat Fat Joe در Instagram ، نمایش Fat Fat Show Show ظاهر شد ، و در طی آن به تنش های جیگگا با توپاک پرداخت. گوتی به جوی کراک گفت که هوو با حضور بیگی در “Brookly’s Finest” از اولین آلبوم خود ، Reasonable Doubt ، در وضعیت بد 2Pac قرار گرفت. در این مسیر ، بیگ با استفاده از نام خود در کلمات واضح شوک کنایه ای نادر از توپاک می گیرد.

“باید بروی ، Coolio به این معنی است که” خیلی داغ است “، بیگی پس از اشاره به” Who Shot Ya “اوایل آهنگ. “اگر فی” دوقلو داشت ، احتمالاً دو تا Pac داشت / بگیر؟ Tu … Pac’s؟ ” Per Gotti با اجازه دادن به بیگی که این کار را انجام دهد ، Hov را در مرکز توجه توپاک قرار داد.

“” اگر فی دوقلو داشت / او احتمالاً دو تا بچه داشت ، آن را دریافت می کنی؟ ” و جی با او در رکورد است ، بنابراین اکنون او مانند “لعنت به تو ، مثل من هیچ شگفت انگیزی نیست ، جی ز را فاک کن” و او شروع به بمب گذاری بر روی جی می کند. “Gotti گفت.

همراه با توضیح چرا جیگا زیر آتش بود ، گوتی به صراحت اعلام کرد که او به هوو هشدار داده است که آهنگی را با بیگی اجرا نکند. با این حال به این دلیل نبود که او از جی ز خشم توپاک ترسیده بود ، بلکه می خواست هوو قبل از ایستادن در کنار یک هنرمند با چنین حضور گسترده ای قوام بیشتری پیدا کند.

“من در مقابل مرده بودم من به جی می گفتم ، “این کار را نکن ، این کار را نکن” و او مثل “چرا؟” من مثل “بزرگ بودم ، او خیلی قوی است. قبل از اینکه ما دنیا را تصاحب کنیم ، باید بیش از ساحل غربی ، “گوتی به جو گفت. “قبل از تصرف ساحل غربی ، ما باید ساحل شرقی را تصاحب کنیم. قبل از اینکه ساحل شرقی را تصاحب کنیم ، باید نیویورک را تصاحب کنیم. قبل از اینکه نیویورک را تصرف کنیم ، شما باید بروکلین را تصاحب کنید و او مالک همه اینها است. “و من مثل این بودم ،” این nigga یک nigga یکدست نیست. “من ترسیده ام مانند” Yo ، شما ممکن است مثل مرد کوچک او بیرون بیایید ، می فهمی؟ “”