افست غذای رایگان را به رای دهندگان در جورجیا در صف

منتقل می کند -deliver-غذا-به-ساکنان-جورجیا-در صف انتظار برای رای گیری “class =” ff-og-image-inserted “>

وظیفه مدنی خود را انجام دهید ، یک وعده غذایی رایگان توسط Offset تحویل بگیرید.

اندکی پس از دادن رأی خود در روز انتخابات ، عضو میگوس به مراکز مختلف رای گیری در اطراف جورجیا سفر کرد و به ساکنان گرسنه که در صف انتظار برای رأی دادن هستند غذا توزیع کرد. این حرکت سخاوتمندانه با مشارکت AXSD Media و پروژه لینکلن انجام شد ، این گروهی از محافظه کاران است که برای جلوگیری از پیروزی دونالد ترامپ در دوره دوم تصمیم گرفته اند.

افست تحویل غذا را در اینستاگرام اعلام کرد گرجی ها را تشویق کرد تا در انتخابات شرکت کنند.

گزارش TMZ ، آفست سه روز توقف در شهرستانهای گوینت و فولتون انجام داد و با هواداران عکس گرفت و از رستوران های Big Dave’s Cheesesteak و Slutty Vegan کرایه داد.

فیلم ها و عکس ها از سفرهای آفست پیشنهاد می شود روز بدون دردسر سپری شود ، اما توییت بعدازظهر از پروژه لینکلن نشان داد که رپر هنگام تلاش برای تغذیه گرجی ها در شهرستان گوینت کمی دچار مشکل شده است. این گروه جزئیاتی در مورد حادثه ادعایی ارائه نداد ، اما به سادگی مقامات شهرستان را به تهدید رپر متهم کرد.

افست – مانند همسرش ، کاردی بی – در طول چرخه ریاست جمهوری سال 2020 بسیار سر و صدا بوده و از آن استفاده کرده است سکوی خود را به اصرار طرفداران خود را به رای دادن. نزدیک به دو هفته پیش ، وی PSA را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد با عنوان: “رأی من شمارش رأی شما #EveryVoteCounts”.

رپر درباره احساس اینکه انگار وقتی صحبت از سیاست می شود صدای او اهمیتی ندارد صحبت می کند و می گوید به دلیل محکومیت جرم خود به طور نادرست مطلع شده است که نمی تواند رأی دهد.

” او در این فیلم به یاد می آورد بعد از اینکه در 17 سالگی اولین جرم خود را گرفتم ، احساس کردم اساساً حساب نمی کنم. “آزمایشی [افسر] من به من گفت ،” شما نمی توانید رأی دهید ، شما یک جرم بد کردم. ” این فقط باعث شد احساس کنم خواسته ام نبوده یا قرار نیست درگیر شوم … شما باید رأی دهید. این چیزی است که قوانین را تغییر می دهد ، قوانین را تغییر می دهد. من رأی دادم ، و من توانستم بخشی از آن باشم از جایی که من زندگی می کنم ، اینجا در آمریکا است. صدای من مهم است. “

همچنین

< / div>